Вивчення японської за кордоном

Вивчення японської за кордоном
Вивчення японської за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/yaponska-mova-za-kordonom

Вивчення японської мови відкриває унікальні перспективи. Японія - одна з найрозвиненіших країн у світі, як в сфері науки, медицини, так і культури та бізнесу. Японська мова широко використовується у всіх цих сферах. Японські компанії відкривають свої філії в багатьох країнах світу, де заохочується робота іноземців із високим рівнем знань японської.

Крім того японська мову має великий вплив на сучасну молодіжну культуру. Вивчення японської допоможе розвитку гармонійної та інтелектуально багатої особистості. Не забуваємо також про історичну та філософську спадщину Японії, яку можна осягнути в оригіналі, якщо пройти навчання японської мови.

Курси японської мови існують в кожній країні, але ліпше її вивчати в автентичному середовищі. Це допоможе не лише швидко засвоїти мову, а й ближче познайомитися з його носіями, їх незвичайним світоглядом, багатством культури.

Навчання японській мові в Японії

Японська вважається однією з найскладніших мов світу, що трохи відлякує потенційних бажаючих опанувати її. Але насправді вивчати японську можна досить швидко і ефективно, якщо застосовувати сучасні навчальні програми.

Курси японської мови зазвичай побудовані на одній з таких програм, які відрізняються одна від одної лише акцентуванням на певній базі знань. Наприклад, існують мовні курси, чия мета - допомогти студенту швидко опанувати розмовну мову. Інші програми можуть бути розраховані на поглиблення знань у напрямку ділової японської мови і т.п.

Вивчення японської може проходити як на короткостроковому курсі (від двох тижнів), так і в рамках академічного року в Японії. Чим довший курс, тим більший обсяг знань отримає учень. Однак навчання японській мові в середовищі носіїв значно прискорить процес засвоєння розмовної мови.

Обираючи вивчення японської, ви значно розширюєте свій кругозір і робите хороший внесок у майбутню кар'єру.

Японія (3 школи)
Genki Japanese and Culture School, Fukuoka
Фукуока, Genki Building Hakataekihigashi 1-16-23, Hakata-ku, Fukuoka-shi 812-0013, Japan
Від 27500 JPY
Genki Japanese and Culture School, Tokyo
Токіо, Hanazono Building 3fl., Shinjuku 5-17-6 Shinjuku-ku, Tokyo 160-0022 Japan
Від 32500 JPY

У яких країнах можна вивчати японська мову

Японія (3 школи)

Оцініть першим
2020-08-13