Вивчення іноземних мов за кордоном

Заперечити значення володіння іноземними мовами неможливо. Знання мов сьогодні стане в нагоді вам і в навчанні, і на роботі, і в подорожах. Незважаючи на те, що вивчення іноземних мов входить до навчальної програми усіх шкіл світу, усі ми прекрасно знаємо, що, вивчаючи мову лише в школі, домогтися якихось позитивних результатів практично не можливо. Спогади про вивчення англійської мови в школі в усіх зазвичай асоціюється з фразою «London is the capital of Great Britain», і у багатьох шкільні пізнання англійської так ніколи і не подолали цей рубіж.

Звичайно, хорошою альтернативою є вивчення іноземних мов на спеціальних мовних курсах або вдома з викладачем, але навіть у такому випадку на вивчення мови все одно підуть роки. Головним чином, тому що присвятивши дві-три години на тиждень вивченню нових слів і граматичних структур, інших 165 годин на тиждень ви будете проводити, думаючи своєю рідною мовою. Саме тому, найефективнішим способом опанувати іноземну мову в найкоротші терміни є вивчення мови за кордоном, на її мовній батьківщині.

Опинившись в іншому мовному середовищі, вам волею-неволею доведеться почати комунікувати з людьми навколо вас рідною їм мовою. Наприклад, для того, щоб замовити собі ранкову каву з круасаном у Парижі, вам рано чи пізно доведеться сказати «Un café et un croissant s'il vous plaît» інакше ви ризикуєте залишитися голодними - французи не дуже-то люблять англійську, а на російську, а тим паче українську вони, швидше за все, не відреагують узагалі. Проте тих, хто намагається спілкуватися у Франції французькою, французи обдаровують теплими посмішками та рівень сервісу, одержуваний вами, магічно поліпшується. Практикуючи, таким чином, мову, ви незабаром навчитеся думати нею поза стінами класних кімнат і втратите страх припуститися помилки. Ваш словниковий запас буде стрімко поповнюватися не тільки словами, завченими на заняттях, але і фразами, випадково підслуханими на вулицях. Незабаром ви зрозумієте, що ви вчитеся розмовляти не географічними термінами, потрібними для позначення розташування Лондона на карті світу, а живою мовою, почутою в кав’ярні, з використанням мовних зворотів, які часто зустрічалися вам у журналах і в кіно.

Вивчення англійської мови за кордоном

Англійська мова є lingua franca усього світу. Ця мова є офіційною державною мовою в 67 країнах і на ньому говорить більше півтора мільярда населення Землі.

Вивчати англійську сьогодні можна не тільки на її мовній батьківщині - Великобританії, але і в багатьох інших країнах, в яких англійська мова є рідною, таких як: Ірландія, США, Канада, Австралія і Нова Зеландія. Крім того, англійську мову можна успішно вивчати на таких островах як Кіпр і Мальта, які хоч і не є виключно англомовними, але мають високий відсоток населення, які вільно володіють англійською мовою. Любителі екзотики можуть також відправитися вивчати англійську мову до колишньої колонії Великобританії - Індії, або ж вивчати англійську в Дубаї, населення якого на 80% складається з іноземців, які спілкуються між собй англійською мовою.

Вивчення іспанської мови в Іспанії та країнах Латинської Америки

На сьогодні іспанська мова є другою європейською мовою, що стрімко розвивається. Близько півмільярда населення Землі називають іспанську своєю рідною мовою. На сьогодні іспанська є державною мовою в двадцяти країнах. Серед них, звичайно, батьківщина іспанської - сонячна Іспанія, а також такі латиноамериканські країни як Мексика, Куба, Чилі, Болівія, Аргентина, Перу, Коста-Ріка, Панама і багато інших. Незважаючи на свою уявну екзотичність, усі ці країни є чудовим місцем для вивчення іспанської мови. По-перше, тому що в Латинській Америці кількість англомовного населення і російськомовних туристів значно менше, ніж в Іспанії, що означає більш ефективне вивчення іспанської мови. По-друге, потрапивши до Латинської Америки, ви неодмінно закохаєтесь у цей край яскравих фарб, древніх руїн, буйної природи і доброзичливого населення, що неодмінно стане додатковим стимулом до вивчення іспанської мови.

Вивчення французької мови за кордоном

Вивчати французьку за кордоном - суцільне задоволення, адже нерідко вивчення французької мови у Франції супроводжується відвідуванням визначних пам'яток, яких у Франції безліч. Крім того, навчання у Франції подарує вам чудову можливість познайомитися з французькими звичаями, стилем життя, модою, кухнею і, звичайно ж, з самими французами. Французька мова є абсолютно необхідною умовою для навчання у державних вишах Франції, навчання в яких безкоштовне для іноземців, які володіють французькою мовою.

Крім Франції, в Європі французьку можна вивчати у франкомовній частині Швейцарії. Крім того, французьку вивчають в Марокко, колишній колонії Франції, і на острові Мартініка.

Французька є державною мовою в двадцяти дев'яти країнах і на ній розмовляють близько двохсот двадцяти мільйонів чоловік.

Вивчення німецької мови за кордоном

Німецька мова необхідна всім, хто мріє отримати освіту в одному з престижних державних вишів Німеччини або Австрії. Незважаючи на свої порівняно невеликі розміри, Німеччина є країною з високорозвиненою економікою, тому вільне володіння німецькою відкриє вам численні кар'єрні можливості, як в Європі, так і за її межами.

Німецьку прийнято вивчати в Німеччині, хоча мовні школи Австрії і Швейцарії регулярно приймають іноземних студентів з усього світу.

Німецька є державною мовою в шести країнах, на ній розмовляють близько двохсот двадцяти мільйонів чоловік.

Вивчення арабської мови за кордоном

Арабська мова є однією з шести найпоширеніших мов світу. Арабська є державною мовою в двадцяти шести країнах світу, її називають рідною більше чотириста двадцяти мільйонів населення Землі. Незважаючи на те, що розмовні діалекти в різних країнах досить сильно різняться між собою, письмова форма мови є однаковою для всіх. Ця форма відома як «стандартна арабська». Саме на цій формі мови спілкуються між собою араби з різних регіонів і саме цю форму викладають на курсах арабської мови по всьому світі.

Незважаючи на те, що арабську можна вивчати в багатьох країнах, найбільшим успіхом користуються мовні школи, розташовані в політично й економічно стабільних країнах Близького Сходу, таких як Об'єднані Арабські Емірати і Марокко.

Вивчення італійської мови за кордоном

Незважаючи на порівняно невелике поширення цієї мови (нею розмовляють лише вісімдесят п'ять мільйонів чоловік), італійська є четвертою найбільш досліджуваною іноземною мовою в світі. Причина тому криється як в мелодійності самої мови, так і привабливості італійської культури для іноземців. Крім того, італійська вважається мовою мистецтва й моди.

Крім Італії, Сан-Марино і держави Ватикан, італійська є однією з державних мов Швейцарії та має широке поширення в Хорватії і Словенії.

Вивчення португальської мови за кордоном

Когось може здивувати той факт, що португальська - шоста найпоширеніша мова в світі, нею розмовляють двісті шістдесят мільйонів чоловік у дев'яти країнах світу. Родина португальської мови, Португалія, є найпопулярнішим напрямком для вивчення португальської в Європі. Португалія залучає студентів своїми золотими пляжами, доступними цінами і порівняльної наближеністю до дому. Крім того, знання португальської необхідне для навчання в університетах Португалії, яке є фактично безкоштовним. І все ж, останнім часом усе більше студентів вибирають вивчати португальську не в Португалії, а в далекій і спекотній Бразилії.

Бразильський варіант португальської дещо відрізняється від європейського як граматикою, так і вимовою. Незважаючи на це, жителі Португалії та Бразилії без проблем розуміють один одного. Варто також враховувати, що саме бразильський варіант португальської є найпоширенішим у світі: нею розмовляють 220 мільйонів чоловік - саме стільки людей населяє Бразилію, у той час як в Португалії проживає всього 10 мільйонів чоловік.

Вивчення китайської мови за кордоном

Безумовно, вивчати китайську мову - завдання не з простих. Однак, вивчаючи китайську в Китаї, ви зможете значно прискорити й полегшити цей процес. Мовні школи Китаю викладають китайську мову за спеціальними методиками, які розраховані на носіїв мов з інших мовних родин. Такі методики беруть до уваги кардинальні відмінності в структурі й морфології китайської мови від мов індоєвропейської сім'ї та припускають поступове, але впевнене занурення до китайського мовного середовища.

Китайська мова вважається дуже перспективною мовою, яка є дуже затребувана в західному світі. Сьогодні нею говорять більше 15% населення землі - понад мільярд людей, більшість з яких проживає в Китаї. З огляду на стрімке зростання китайської економіки, можна не сумніватися, що знання китайської мови подарують вам виняткові кар'єрні можливості і виділять вас з натовпу претендентів на роботу вашої мрії.

Вивчення японської мови за кордоном

Вивчати японську за кордоном ви будете, безсумнівно, в Японії, оскільки це батьківщина японської мови. Незважаючи на досить незначний ареал поширення, японську мову називають рідною 125 мільйонів чоловік і ще 4 мільйони в усьому світі вивчають її як іноземну. Більшість студентів, які вивчають японську, припадають на такі країни, як Китай, Корея та Індонезія, хоча в Європі і Америці існує чимало шкіл й університетів, які викладають японську мову.

У наші дні, японську мову вивчають не тільки через інтерес до японської культурної традиції, а й з економічних міркувань. Японія може похвалитися значними досягненнями в сферах економічного і технологічного розвитку, є великим експортером і шановним інвестором. Вивчення японської мови в Японії дасть вам унікальний шанс познайомитися з японською культурою і пожити в країні висхідного сонця.

Вивчення польської мови за кордоном

Незважаючи на те, що населення Польщі складає всього 38 мільйонів чоловік, польська мова поширилась далеко за межі своєї рідної країни. Сьогодні польською говорять 55 мільйонів чоловік, багато з яких проживають на території Білорусії, України, Чехії, Словаччини та Литви. Однією з основних причин вивчення польської в Польщі є бажання отримати польську вищу освіту, яка відкриває перспективи працевлаштування в Польщі.

Вивчення польської мови в Польщі допоможе вам вивчити мову за лічені місяці. Крім того, це стане чудовою можливістю поринути в польську культуру, традиції і зрозуміти, наскільки ця країна підходить вам для подальшого навчання.

Вивчення чеської мови за кордоном

Незважаючи на те, що чеською мовою розмовляє трохи більше 10 мільйонів людей у ​​світі, вивчення чеської набуло популярності в останні роки. Як і з вивченням польської, в вивченні чеської студентів приваблює в першу чергу можливість отримання безкоштовної вищої освіти в університетах Чехії, доступної тільки для студентів, які володіють чеською мовою.

Вивчення турецької мови за кордоном

Навчання турецької мови в Туреччині - це, одночасно, і навчання і відпочинок. Навчання на мовних курсах у Туреччині дозволить вам поєднати приємне з корисним, вивчити турецьку мову і помандрувати сонячною Туреччиною. Крім того, вивчення турецької відкриє вам дорогу до вступу в турецькі вузи і стане вагомим доповненням до вашого резюме.