Типи мовних курсів за кордоном

Існує багато типів курсів і їх визначення залежить від кожної індивідуальної школи. Для вашої зручності, і щоб ви не розгубилися серед такого великого розмаїття курсів, пропонованих мовними школами, ми розділили їх на вісім різних категорій.

Стандартні мовні курси

Стандартний тип курсу - це найпоширеніший тип курсу, який відомий під різними назвами. Найчастіше його називають Standard або General. Такий тип курсу підійде як повним новичкам, так і більш просунутим студентам, які вивчають іноземну мову для себе, а не для досягнення певних академічних цілей.

Стандартний мовний курс включає в себе всебічне вивчення мови: вивчення граматики, розмовну практику, покращення навичок читання, письма та сприйняття мови на слух.

Інтенсивний курс відрізняється від стандартного тільки кількістю годин, які щотижня присвячені заняттям. По суті це той же курс, з доповненням певної кількості годин. Як правило, усе, що більше 22 годин навчання на тиждень, потрапляє під категорію Інтенсивних курсів. Іноді школи виділяють курси, які начитують більше 27 годин занять на тиждень в окрему категорію: Супер-інтенсив.

Стандартні курси, як правило, проводяться в групах, які налічують до 15 студентів. Залежно від школи, число максимальної кількості студентів у групі може зменшуватися до 12, 10, 8 і навіть 6 осіб. Загальне правило говорить, що чим менше людей у групі, тим вище якість навчання, тому на це варто звертати увагу, вибираючи школу.

Звичайно, є люди, які хочуть максимізувати знання, одержувані в мовній школі. Такі люди часто вибирають заняття один-на-один з викладачем, які допомагають сконцентруватися на заповненні прогалин знань індивідуального студента й допомагають прискорити процес вивчення мови. Проходити індивідуальні заняття можна також у програмах проживання в сім'ї викладача. Навчаючись на такій програмі, ви будете жити в родині свого викладача, невпинно спілкуючись з ним мовою, яку вивчаєте

Курси підготовки до іспитів

Підготуватися до іспиту вам допоможуть на курсах підготовки до міжнародних іспитів з іноземних мов. Залежно від мови, яки ви вивчаєте, і від поставлених перед вами цілей, це можуть бути курси підготовки до складання таких іспитів з англійської мови: IELTS і TOEFL, TOEIC отримання Кембриджських сертифікатів CPE, CAE, FCE, PET, і спеціалізованих сертифікатів, на зразок сертифікату з англійської мови для юристів TOLES.

Курс підготовки до іспиту повинен строго відповідати вашим цілям. Тому, якщо ваша мета - вступити до французького університету, вам неодмінно потрібно буде пред'явити сертифікат DALF, в той час як для влаштування на роботу можна скласти і більш легкий іспит DELF. Прочитати детальніше про різні сертифікати ви можете в нашому блозі.

Професійні мовні курси

Професійні мовні курси орієнтовані на поліпшення загальних мовних навичок, вивчення певної термінології і лексики, характерних для таких спеціальностей, як медицина, юриспруденція, авіація, бухгалтерія та інше.

Бізнес

Мовні курси для бізнесменів користуються популярністю вже не одне десятиліття. Серед таких курсів найбільш популярні курси бізнес-англійської, оскільки саме англійська вважається мовою міжнародного бізнесу. Такі курси концентруються на вивченні бізнес лексики, а також на правильному складанні резюме, нюансах ведення презентацій та культурі ведення переговорів.

Мовні курси для керівників

Мовні курси для керівників вибирають ті, кому необхідно вміння ведення переговорів на найвищому рівні. Заняття для керівників проходять виключно в маленьких групах, що дозволяє приділити кожному студенту максимальну кількість часу. Як правило, школи, які спеціалізуються на мовних курсах для керівників, надають студентам, які навчаються на курсах для керівників, окремий бізнес-лаунж, виділяють пріміум-приміщення для занять і збільшують інтенсивність занять в індивідуальному порядку, аж до 60 годин на тиждень. Імена студентів мовних курсів для керівників зберігаються в повній конфіденційності, і школа стежить за тим, щоб ваше навчання проходило з максимальною користю і комфортом.

Академічні мовні курси

Академічні мовні курси будуть цікаві, в першу чергу, студентам, які прагнуть продовжити навчання в закордонних вишах. Такі курси розраховані на тривалий період часу, за який ви повинні навчитися грамотно писати есе, складати презентації, вести дебати й отримати багато інших навички, необхідні для успішного навчання в західному університеті.

Програми Мова + Хобі

Програми мову і хобі є, мабуть, найцікавішими, оскільки вони мають урізноманітнити й доповнити вивчення іноземної мови різними заняттями, такими як:

  • фламенко (Іспанія), танго (Аргентина) і сальсою (країни Латинської Америки і Іспанія)
  • додатковими заняттями з кулінарії (Франція, Італія, Іспанія) й енології (Франція, Італія)
  • йогою (Франція, Індія)
  • серфінгом (Франція, Португалія, США, Бразилія)
  • різними формами мистецтва, такими як малювання, скульптура, фотографія й історія мистецтв (Великобританія, Італія)
  • заняттями з моди і дизайну (Великобританія, Італія, Франція)
  • хайкінга (південь Франції)
  • гольфом (Іспанія)
  • літературою і культурологією (всі мови і країни)

Чим би ви не цікавилися, програми навчання мову + хобі урізноманітнюють ваш відпочинок, збагатять вашу поїздку й допоможуть вам отримати численні знайомства.

Програми для 30 +, 40 +, 50 +

Програми для 30+, 40+, 50+ існують для того, щоб зробити досвід навчання в мовних школах за кордоном більш комфортним для тих, хто вже увійшов до більш зрілої стадії життя. У цій категорії найбільш популярні курси 50+, які розраховані на зрілих людей, нерідко пенсіонерів, які хочуть вивчати мови, подорожувати і насолоджуватися життям в своєму ритмі. Навчання на таких курсах захистить вас від навчання в одній групі з гучними підлітками і дозволить вам проводити свій вільний час спілкуючись з людьми однієї з вами вікової групи.

Нерідко програми 50+ включають в себе великі екскурсійні програми, а також заняття кулінарією й енологією.