Про нас

Study Advisor - проект освітньої компанії Аспект (Україна), який дозволяє шукати, порівнювати та бронювати мовні курси для дорослих по всьому світу.

Займаючись довгі роки навчанням за кордоном і консультаціями клієнтів в офісі, в один момент ми зіштовхнулися зі зростаючим попитом на простий і швидкий процес бронювання мовних курсів за кордоном зі сторони прогресивних інтернет-користувачів.

Як передова компанія, яка прагне йти в ногу з розвитком ринку й технологій, ми створили просту у використанні систему бронювання, яка дозволяє знайти й забронювати мовний курс за декілька кліків. Оскільки ми прагнемо до повної прозорості, ми створили спеціальний калькулятор цін, який детально описує всі збори, щоб наші клієнти завжди знали, за що вони платять. Таким чином, ми зосередили нашу увагу на те, щоб запропонувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування й найчесніші ціни.

Навіщо бронювати зі Study Advisor?

  • Бронюючи онлайн ви не платите за послуги агентства - бронюючи мовний курс на нашому сайті ви отримуєте повну підтримку наших фахівців з освіти, економлячи, таким чином, на послуги агентства. Якщо ви не впевнені в тому, який курс вам потрібно підібрати і потребуєте повний супровід, ви можете звернутися до офісу компанії "Аспект" в Києві, де вам допоможуть підібрати підходящий курс і здійснять повний візовий супровід за додаткову оплату.

  • Бронюючи на нашому сайті, ви бронюєте за найнижчими цінами - ціни, які вказані на нашому сайті, встановлені самими школами й не включають в себе прихованих зборів або комісій. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам ексклюзивні знижки.

  • Наша система оплати абсолютно безпечна. Оплата за програму проводиться безпосередньо до обраної вами школи, після підтвердження місця на курсі.

  • У разі відмови у візі, ми будемо сприяти тому, щоб школа повернула вам гроші у найшвидші терміни. Ми будемо захищати ваші інтереси перед школою протягом періоду вашого навчання.

  • Наш сервіс створений з урахуванням проблем, з якими зазвичай зіштовхуються наші клієнти, що бронюють мовні курси. Ми надаємо кожному клієнту особистого консультанта, який буде вести за руку кожного клієнта в організації своєї поїздки й надавати повну інформаційну підтримку для отримання візи.

У Study Advisor ми розуміємо відповідальність довіреного нам завдання и ми вдячні вам за довіру. Ми дуже цінуємо вашу думку, якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, відвідайте сторінку FAQ або зв'яжіться з нами за адресою info@studyadvisor.ua