Послуги освітнього агентства "Study Advisor"

Чому потрібні послуги освітніх агентств

Послуги освітніх агентств потрібні, перш за все, тим, хто, не маючи досвіду навчання за кордоном, бажає звернутися до думки фахівців, а також тим, хто потребує допомоги з підбору мовної програми. Нашою перевагою є те, що ви можете до нас звернутися не тільки з метою отримання безкоштовної консультації. Ви можете забронювати мовну програму та зекономити дорогоцінний час, отримавши консультацію, список документів, необхідних для відкриття візи, а також підтвердження бронювання не виходячи з дому.

На відміну від інших агентств, ми не беремо платні за свої послуги, тому, звертаючись до нас, ви завжди економите. Також на нашому сайті ви завжди можете знайти актуальну інформацію про акції та знижки, що дозволить вам завжди бути в курсі вигідних пропозицій.

Консультації з навчання за кордоном

На нашому сайті ви можете знайти докладний опис програм, пропонованих школами. Трапляється, що в потоці інформації складно розібратися і вибрати те, що дійсно потрібно. Якщо ви не знаєте, яка мовна програма вам більше підійде, або ж якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, ви можете зв'язатися з нами, і ми підкажемо, який курс найкраще підійде для досягнення поставлених вами цілей.

Зв'язок зі школою

Після того, як ви залишаєте запит про наявність місць на обрану програму, ми зв'язуємося зі школою, щоб вона підтвердила наявність місця на обрані вами дати, а після отримання відповіді ми негайно зв'язуємося з вами. Таким чином, вам буде надана вся необхідна інформація та надано підтримку протягом бронювання й усього періоду навчання на мовному курсі за кордоном.

Візова підтримка

Компанія Study Advisor надає безкоштовну інформаційну візову підтримку для всіх своїх клієнтів. Що це означає? Це означає, що ми запропонуємо вам пораду в телефонному режимі щодо документів, необхідних для відкриття візи, відповімо на всі ваші запитання, а також надішлемо вам приклади всіх документів, необхідних для відкриття візи.

Ви також можете скористатися послугами наших візових фахівців, які особисто займуться оформленням вашої візи на навчання за кордоном. Збір за цю послугу стягується додатково, у неї входить супровід до посольства, допомога з заповненням анкети (за винятком Канади) і робота консультанта зі збору пакету документів, необхідного для відкриття візи.

Особисті відгуки про школи

Школи, представлені на сайті нашої компанії, відібрані нашими фахівцями з питань освіти за кордоном на основі особистих відвідувань мовних шкіл, відгуків наших студентів і багаторічного досвіду роботи з цими школами. Ми робимо це для того, щоб упевнитися в якості надаваних школою послуг, а також, щоб відібрати для співпраці найкращі школи. На нашому блозі ви можете почитати наші відгуки про відвідувані нами мовні школи, а також ознайомитися з відгуками інших студентів на сторінці цікавить вас школи.

Ми регулярно відвідуємо мовні школи за кордоном, щоб упевнитися, що ми працюємо тільки з найкращими. Усі школи, представлені на нашому сайті, мають багаторічну репутацію перевірених, висококласних навчальних закладів, у яких працюють професіонали своєї справи і обов'язково - носії мови, яку вони викладають.