Країни навчання

Ні для кого не секрет, що найкраще вивчати іноземну мову там, де нею розмовляють. Вибираючи країну з метою вивчення іноземної мови за кордоном, перше, з чим слід визначитися - це яку саме мову ви хочете вивчати. Також не варто забувати і про цілі поїздки.

На нашому сайті є можливість вибирати серед безлічі країн і ще більшої кількості міст, в яких надається можливість вивчати іноземні мови. Якщо ви бажаєте внести різноманітність у звичне проведення відпустки і при цьому віддаєте перевагу пляжному відпочинку, зупиніть свій вибір на морських курортних містах. Любителям галасливих заходів варто звернути увагу на мегаполіси - щоб, вибираючи легкий по інтенсивності курс вивчення мови, можна було практикувати його за межами класу, а також, добре провести вільний час, користуючись перевагами і пропозиціями столичних міст. Для тих, хто втомився від шаленого ритму мегаполісів, відмінно підійдуть невеликі міста, в яких можна поліпшити знання мови і, в той же час, відпочити від суєти великого міста.

У першу чергу, вибір країни залежить від мови, яку ви хочете вивчати. На нашому сайті можна знайти великий вибір, а також унікальні пропозиції. Наприклад, французьку можна вивчати не тільки у Франції, але також і в Канаді, Швейцарії і навіть на острові Мартініка - райському узбережжі французьких Карибів, де можна поєднати навчання з відпочинком на білосніжних піщаних пляжах, що зробить навчання незабутнім.

Звичайно, що англійська залишається мовою, яка користається найбільшим попитом. Саме ця мова надає широкі можливості по вибору локацій, де її можна вивчати. Вирішивши вивчати англійську мову за кордоном, ви можете забронювати курс навчання у Великобританії та Ірландії. Ті, хто бажає відправитися далі, можуть вибирати серед безлічі мовних програм, пропонованих школами в США і Канаді. Можна добре відпочити в літні місяці і поєднати пляжний відпочинок з вивченням англійської на Мальті або Кіпрі, а можливість відпочивати на морському курорті, незалежно від пори року, покращуючи при цьому рівень знання англійської, можна в ОАЕ. Цінителі східних культур будуть у захваті від вивчення англійської в Індії, де крім стандартних уроків можна також ближче познайомитися з місцевою культурою.

Для тих, хто вважає за краще далекі країни і кого не бентежать тривалі перельоти, підійдуть курси англійської мови в Австралії і Новій Зеландії.

Також є широкі можливості і для вивчення інших іноземних мов. Наприклад, німецьку мову можна вивчати не тільки в Німеччині, але також у Швейцарії й Австрії. Охочі вивчати португальську мають можливість вибирати між доступною Португалією й екзотичною Бразилією.

Поліпшити знання іспанської дозволять мовні курси в середземноморській Іспанії, незалежно від того, віддасте ви перевагу Барселоні, Валенсії, Малазі або іншим іспанським містам. Студентам же, які готові до нових несподіваних відкриттів і бажають зробити вивчення іноземної мови незабутнім, слід звернути увагу на можливість вивчення іспанської в Латинській Америці. Тут є з чого вибрати: Аргентина, Колумбія, Чилі, Еквадор, Коста-Ріка, Мексика, Домініканська Республіка і багато інших країн, вам залишається лише зробити вибір на користь того, як ви вважаєте за краще проводити вільний від навчання час - відвідуючи різні заходи, займаючись спортом або ж насолоджуючись відпочинком на пляжі. У будь-якому випадку, ви чудово проведете час.

Звичайно, є мови, які можна вивчати тільки в одній конкретній країні, наприклад, італійську можна вивчати тільки в Італії, чеську - в Чехії, польську - в Польщі, турецьку - в Туреччині, японську - в Японії, а китайську мову - в Китаї . Але, незважаючи на такі обмеження, ви можете зробити свій вибір на користь того чи іншого міста, що дозволить вам не тільки поліпшити знання тієї чи іншої мови, а, можливо, і вивчити нову, але також і відмінно провести час, розширити кругозір і знайти нові знайомства.

Вибираючи країну для вивчення мови, ви можете бути впевнені в тому, що яке б місто ви б не вибрали для мовної поїздки, ви будете відвідувати заняття, що відповідають вашому рівню знання мови і програму, яка відповідає вашим цілям. Детальніше про програми можна дізнатися тут.