Курси турецької мови в Туреччині

Курси турецької мови в Туреччині
Курси турецької мови в Туреччині400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/turecka-mova-za-kordonom/turechchina

Туреччина - це дивовижна країна і скарбниця найрізноманітніших пам'яток. Вона розташована на території Анатолійського півострова і злегка зачіпає Балканський. Сюди туристів вабить середземноморський клімат на узбережжях Егейського моря і субтропічний - на Анталійському узбережжі Середземноморського моря.

Вивчення офіційної мови серед корінного населення принесе вам не тільки нові знання, але й цікаві знайомства. Турки досить велелюбні, так що будьте готові до зайвої уваги з їхнього боку. Не забувайте про дотримання правил на території чужої країни. Так, не варто фотографувати жінок у чорних накидках, а чоловіків - тільки з їхньої угоди. Якщо ви плануєте відвідувати релігійні пам'ятки, то враховуйте, що при вході в мечеть необхідно знімати взуття.

Курси турецької мови в Туреччині: цікаві пам'ятки

Мовні курси в Туреччині обов'язково побудовані на грамотному поєднанні навчальних занять та екскурсій, знайомства з турецькою культурою, побутом і традиціями. Відвідування пам'яток турецьких міст допоможе більш глибоко зрозуміти звичаї цього народу. Місць для візиту в Туреччині предостатньо, тому уважно складайте маршрут і не пропустіть найцікавіші з них.

Якщо ви мріяли політати на повітряній кулі, то обов'язково вирушайте до Каппадокії. Тут ви не побачите моря, але будете підкорені фантастичним ландшафтом і унікальними пейзажами. Саме в Каппадокії ви можете спостерігати унікальне видовище підйому 100 повітряних куль в небо рано вранці.

Найбільший археологічний комплекс країни знаходиться в місті Ефес. Тут можна побачити залишки Храму Артеміди - одного з чудес світу, бібліотеку Цельсія, Одеон, храм Гестії, ворота Геракла й інші архітектурні пам'ятки. Звичайно ж, варто побувати в оспіваній Гомером Трої, де вас зустріне відомий Троянський кінь.

Для оздоровчих цілей відмінним варіантом слугуватиме відвідування курорту Памуккале. За 250 км від Анталії знаходиться 17 термальних джерел, що збагачені сірководнем і оксидом кальцію. Також у Памукалле знаходяться руїни Хіераполіса, де ви зможете побачити басейн Клеопатри.

А ще не забуваймо, що Туреччина - перлина туризму. Вивчення турецької мови в Туреччині стане незабутньою пригодою!

Корисності для тих, хто зібрався вчити турецьку в Туреччині

 • Часовий пояс Туреччини: UTC + 2:00.
 • Офіційна грошова валюта - «турецька ліра» (TRY), яка дорівнює 100 курушам. У більшості туристичних місць ви без проблем зможете розрахуватися євро і доларами США.
 • Рекомендуємо взяти з собою невелику аптечку з усім необхідним. Місцеві точки фармацевтики працюють з понеділка по суботу з 9 ранку і до 19.00.
 • Якщо ви плануєте викликати таксі, то не забувайте, що про вартість поїздки необхідно домовлятися до того, як ви сіли в автомобіль. Вночі тариф може підвищуватися до 60% від денної вартості поїздки.
 • Час роботи більшості магазинів: з 9 ранку і до 21.00. У курортних точках Туреччини час роботи може бути продовжений «до останнього клієнта». Вихідний день - неділя.
 • Номери екстрених служб:
  • Поліція: 155
  • Швидка мед. допомога: 112
  • Пожежна служба: 110
  • Берегова охорона: 158

Школи в Туреччині: типи мовних курсів

Курси турецької мови в Туреччині можуть мати абсолютно різні цілі навчання. Все залежить від вас. Якщо ви хочете отримати базові знання турецької, обирайте школи в Туреччині для загального вивчення мови. Такі курси тривають від двох тижнів до року. Автентичне турецьке середовище допоможе легко запам'ятовувати розмовні звороти та нові словоформи.

Також існують мовні курси для вивчення ділової турецької (бізнес-термінологія, ділове листування, ведення переговорів). Зазвичай, вони проходять в режимі інтенсивного навчання і тривають від двох тижнів до чотирьох місяців.

Деякі школи в Туреччині пропонують спеціальні курси з підготовки до здачі вступних іспитів в турецькі університети. Зазвичай, вони тривають від одного до чотирьох місяців. Навчання може бути досить інтенсивним - до 30 уроків на тиждень.

Який би курс турецької ви не вибрали, результат вас обов'язково порадує. Адже ви познайомитеся з незвичайною країною та культурою, зможете побачити неймовірні красоти Туреччини і поспілкуватися з її гостинними жителями.

Школи Мапа

Анталия (1 школа)
Ізмір (1 школа)
Стамбул (1 школа)

Середня: 5 (2 оцінок)
2020-09-04