Вивчення турецької мови

Вивчення турецької мови
Вивчення турецької мови400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/turecka-mova-za-kordonom

Турецька культура завжди приваблювала допитливих людей, як європейців, так і жителів слов'янських країн. Туреччина - одна з найпопулярніших країн для туризму, а турецька мова має вагоме значення в діловому середовищі, особливо в питаннях торгівлі. За деякими даними, сьогодні близько ста мільйонів чоловік у світі розмовляє турецькою. Вивчення турецької має великий попит, адже поки це все ще унікальне знання, яке доступне не всім. Турецька, як друга іноземна, істотно підвищує шанси при працевлаштуванні.

Вивчення турецької мови – достатньо трудомісткий процес. Це представник тюркської мовної сім'ї, тобто нові слова формуються шляхом додавання суфіксів. Для тих, хто володіє українською, російською, англійською, такі словоформи не зовсім звичні. Ось чому важливо обрати вивчення турецької за кордоном, в необхідному мовному середовищі.

Курси турецької мови припускають всебічний підхід до навчання. Після закінчення учні володіють основами писемності, розмовної мови та граматики, можуть вільно спілкуватися із носіями мови.

Вивчення турецької мови за кордоном

Якщо ви дійсно хочете досконало опанувати турецьку, вибирайте курси турецької мови тривалістю декілька місяців або академічний рік. На таких курсах ви не тільки отримаєте базові знання мови, але також дізнаєтеся більше про звичаї, традиції, культуру та економіку Туреччини.

Вивчення турецької мови практично в усіх програмах поєднується з організованим дозвіллям. Це екскурсії та відвідування пам'яток. Чим більше продумане дозвілля, тим більше можливостей спілкуватися турецькою з носіями мови. Таке спілкування стимулює краще засвоєння матеріалу, отриманого на заняттях. Крім того, живе спілкування руйнує мовні бар'єри, допомагає швидше оволодіти правильною вимовою, дарує незабутнє відчуття мовної свободи.

Вивчення турецької мови стане в нагоді і для майбутньої кар'єри, і для ведення особистого бізнесу, пошуку корисних контактів. Але також це корисна навичка для тих, хто любить подорожі та туризм. Турецькою сьогодні розмовляють багато європейців, особливо в Німеччині.

Туреччина (3 школи)
Royal Turkish Education Center, Istanbul
Стамбул, Sıraselviler Cad. No: 30/306 Katip Çelebi Mah. 34398 Beyoğlu / Istanbul, Turkey
Від 100 EUR
Royal Turkish Education Center, Izmir
Ізмір, Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 91/2 35220 Alsancak / Izmir, Turkey
Від 100 EUR

У яких країнах можна вивчати турецька мову

Туреччина (3 школи)

Оцініть першим
2020-09-04