Проживання у резиденції

Проживання у резиденції
Проживання у резиденції400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/tip-roztashuvannya-rezidenciya

Від якості вашого розміщення під час навчання за кордоном багато в чому залежить ваш комфорт і навіть результат вивчення іноземної мови. Проживання в студентській резиденції - один з найпопулярніших видів розміщення. Його зазвичай вибирають студенти, які хочуть не тільки отримати знання, а й познайомитися з іншими студентами з різних країн, активно спілкуватися іноземною мовою й самостійно організовувати своє дозвілля.

Проживання в студентських резиденціях зазвичай передбачає розміщення в одномісних або двомісних кімнатах. Як правило, гуртожитки - блочного типу. Це означає, що туалет, душова і кухня можуть бути на кілька кімнат. Але буває так, що душ і туалет розташовані в кожній кімнаті. Іноді в резиденціях є й окремі невеликі кухні. Наприклад, у Великобританії ними обладнані до 80% резиденцій.

Як тоді організовується харчування при проживанні в резиденції? Студентам потрібно готувати самостійно. Якщо в резиденції не дозволено готувати, то студенти купують готову їжу й розігрівають на загальній кухні. У деяких випадках зручніше харчуватися в кав’ярнях, які часто бувають розташовані при гуртожитку. Також при школах зазвичай є їдальні.

У деяких гуртожитках передбачений варіант напівпансіону (сніданок та вечеря), але за додаткову плату.

Переваги проживання в резиденції:

  1. Постійний контакт з іншими студентами, поліпшення розмовних навичок.
  2. Свобода організації дозвілля. Навіть якщо програма курсів передбачає відвідування культурних заходів і екскурсії, учні можуть проявити самостійність в організації дозвілля в інші дні. Наприклад, в гуртожитках проводять конкурси і змагання, спортивні події, культурні програми і шоу. Студенти часто готують їх самостійно, що не тільки робить навчання більш барвистим і яскравим, але ще і сприяє більш швидкому вивченню мови.
  3. Безпека - резиденції можуть розташовуватись як у місті, так і бути на території університетських містечок. У будь-якому разі усі резиденції охороняються.
  4. Економія - проживання в резиденції досить вигідне, дешевше, ніж аренда апартаментів або номеру в готелі. Особливо зручно таке розміщення при навчанні на довгострокових курсах від трьох місяців до академічного року.
  5. Близькість до місця навчання. Мовні школи зазвичай розташовані по сусідству з гуртожитками або ж до них потрібно недовго добиратися громадським транспортом (у межах півгодини).

Резиденція - відмінний вид проживання для студентів, які прагнуть до самостійності та швидкого засвоєнню іноземної мови. Студенти люблять такий вид поселення, адже це реальний шанс студентам різних національностей і з різних країн постійно спілкуватися на мові, що вивчається, а також дружити, проводити разом час, готуватися до заходів і свят, жити «як одна велика студентська родина».