Проживання у приймаючій родині

Проживання у приймаючій родині
Проживання у приймаючій родині400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/tip-roztashuvannya-priymayucha-rodina
При виборі мовної школи за кордоном дуже важливо подумати про умови розміщення, харчування та інші побутові питання. Адже від цього залежить і якість засвоєння матеріалу, і повноцінне занурення в середовище. Найбільш оптимальний варіант поселення - це проживання в приймаючій сім'ї. Таке розміщення дозволить вам щодня спілкуватися з носіями мови, більше дізнатися про культуру країни, в яку ви приїхали вчитися.
 
Проживання в сім'ї - ще й найвигідніший вид розміщення під час навчання за кордоном. Часом в одній родині проживає кілька студентів, що також дасть додаткову можливість мовної практики. У будь-якому випадку, це дозволяє істотно зекономити.
 
Очевидні переваги проживання в приймаючій сім'ї:
  1. Комфортні умови - одномісна або двомісна кімната;
  2. Обов'язкове харчування (кількість прийомів їжі залежить від умов проживання: іноді це тільки сніданок, іноді повний пансіон (сніданок, ланч з собою, гаряча вечеря);
  3. Затишок і доброзичлива обстановка, яка може бути тільки в сім'ї;
  4. Постійна практика спілкування іноземною мовою з членами сім'ї, яка приймає;
  5. Зручне розташування - проживання в приймаючій сім'ї зазвичай передбачає недалеку відстань школи. Хоча, звичайно, є різниця для великих міст і маленьких. У великих містах «недалеко» - це не більше години дороги на громадському транспорті. У маленьких - зазвичай в межах 20 хвилин пішки.
 
Дуже рідкісні випадки, коли учень хоче змінити приймаючу сім'ю, а й таке цілком допустимо і реально. Якщо з якихось причин ви хочете оселитися в іншій родині, потрібно написати заяву в школу, яка вирішить питання про ваше переселення.
 
Проживання в сім'ї - реальний шанс зануритися в атмосферу звичаїв і побуту приймаючої країни, краще засвоїти мову і швидко розвивати розмовні навички.