Проживання в апартаментах

Проживання в апартаментах
Проживання в апартаментах400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/tip-roztashuvannya-apartamenti

Проживання в апартаментах - ще один популярний вид розміщення для учнів мовних курсів за кордоном. Апартаменти часто плутають з резиденцією, але насправді це різні речі. Резиденція - проживання у великому, багатокімнатному студентському гуртожитку. Апартаменти ж - компактне розміщення у квартирах, що належать школі або спеціальних апарт-готелях. У таких готелях на дві-три кімнати - одна кухня і зона відпочинку. До речі, є можливість знімати апартаменти поодинці або родиною (якщо вивчати іноземні мови їде вся родина).

Бувають апартаменти, обладнані окремими кімнатами на одного або двох студентів кожна. Але є також і варіанти апартаментів-студіо, які можна знімати самостійно або удвох з кимось із однокурсників.

Проживання в апартаментах привабливе тим, що дозволяє і покращувати свої розмовні навички на іноземній мові, і при цьому дає велику свободу пересування, організації власного дозвілля, відпочинку

Апартаменти зазвичай вибирають студенти старше 18 років, які прагнуть до самостійності й не дуже люблять атмосферу студентських резиденцій, вважаючи за краще усамітнення.

Переваги проживання в апартаментах:

  1. Ви вибираєте квартиру / кімнату, яка буде відповідати вашим уявленням про комфорт.

  2. Підшукати затишну та за помірною ціною квартиру допомагають також і співробітники мовної школи, що гарантує якість послуг, що надаються.

  3. Ви постійно удосконалюєте отримані на уроках знання, тому що самостійно організовуєте свій побут і регулярно спілкуєтеся з носіями мови - продавцями в магазинах, перехожими, а також сусідами.

  4. Ви можете проживати в апартаментах зі своєю родиною.

Розміщення в апартаментах вважається проживанням класу люкс. Це гарантує більшу зручність і при цьому повне занурення в мовне середовище.

Апартаменти - відмінний варіант для студентів, які прагнуть до незалежності.