Стандартний тип курсу

Стандартний тип курсу
Стандартний тип курсу400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/standartniy-tip-kursu

Ми все частіше стикаємося з необхідністю використання іноземних мов на роботі, під час подорожей і в повсякденному житті. Здатність спілкуватися англійською, німецькою, французькою або ж будь-якою іншою мовою потрібно вам для успішної кар'єри, навчання за кордоном, а також, щоб комфортно себе почувати під час подорожей.

Вивчення іноземної мови за кордоном дасть вам унікальну можливість поліпшити рівень знання мови, або навіть почати вчити ще одну, побачити нову країну, познайомитися з її історією та культурою, а також знайти нові знайомства. Спеціально для цих цілей існують стандартні курси.

Програма стандартного курсу націлена на розвиток 4-х основних навичок: розмовної мови, сприйняття на слух, читання та письма. Потрапляючи в мовне середовище, у вас з'являється можливість повсюдно практикувати мову, тим самим покращуючи свої знання. Плюсом таких програм є можливість вибору загальних, інтенсивних або канікулярних занять в групі, або ж індивідуальних уроків різної інтенсивності та тривалості.

Залежно від ваших цілей і потреб ви можете вибрати загальний курс вивчення іноземної мови в стандартній групі, що складається з 10 - 15 осіб або ж у міні-групі, кількість учнів в якій не перевищує 7-ми чоловік. Така програма включає в себе від 15 до 25 уроків на тиждень, залишаючи досить багато вільного часу. Інтенсивний курс передбачає 28 і більше занять, при цьому програма курсу не змінюється, до нього додається кілька факультативних занять на тиждень, які допоможуть закріпити пройдений матеріал, а також досягти якнайшвидшого результату вже з перших тижнів навчання.

Якщо ви любите подорожувати й хочете поліпшити знання мови, канікулярний курс стане ідеальним вибором для вас. Існують також й індивідуальні заняття, під час яких, займаючись один-на-один з викладачем, ви не тільки отримаєте максимальну кількість уваги, але і зможете самостійно вибирати тематику занять, оскільки вони будуть орієнтуватися виключно на ваші потреби й цілі.

У більшості шкіл, окрім основних занять, такі програми включають у себе екскурсії та розважальні заходи, також у вас буде вільний час для відпочинку й шопінгу, прогулянок містом й огляду місцевих визначних пам'яток.

 

Середня: 4.3 (3 оцінок)
2019-08-12