Професійний мовний курс

Професійний мовний курс
Професійний мовний курс400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/profesiyniy-tip-kursu

До професійних належать курси вивчення мови на більш високому рівні для професійних цілей.

Звичайно ж коли ви тільки почали вивчати мову, то вам спочатку потрібно вивчати всі його аспекти й набирати розмовну лексику.

Але коли ви вже почнете вільно читати й розуміти тексти, спілкуватися на побутові теми, - ви можете переходити до лексики, пов'язаної з вашою спеціальністю.

Серед безлічі професійних курсів можна виділити курс будь-якої іноземної мови для викладачів, юристів, фінансистів і бухгалтерів. Усі ці курси спрямовані на вивчення лексики з певної спеціальності.

Курс медичної іноземної мови призначений для лікарів і студентів медичних і фармакологічних факультетів, які хочуть йти в ногу з часом з новинками міжнародної медицини. Найперспективнішим для медичних працівників є курс Medical English, оскільки всі новинки галузі публікуються насамперед англійською. Курс спеціальної медичної лексики допоможе вам розуміти спеціальну медичну літературу, брати участь у міжнародних конференціях і медичних симпозіумах, проходити найсучасніші тренінги, готуватися до міжнародних кваліфікаційних іспитів для можливої ​​практики або роботи в зарубіжних клініках.

Курс іноземної мови для викладачів підвищить кваліфікацію будь-якого викладача іноземної мови до міжнародного рівня. Після закінчення курсу необхідно скластим кваліфікаційний іспит, до якого й готує кожен окремий курс.

Для майбутніх пілотів й інших співробітників авіаліній абсолютно необхідний курс Aviation English. Усім співробітникам міжнародних авіаліній на сьогодні необхідні знання англійської на рівні B2.

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-07-29