Курси польської мови в Польщі

Курси польської мови в Польщі
Курси польської мови в Польщі400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/polska-mova-za-kordonom/polshcha

Якщо мова йде про вивчення польської мови, то першим місцем, в якому варто шукати мовну школу, звичайно ж, виявиться Польща. Через зростання популярності Польщі як напряму для освітнього туризму серед іноземних студентів відносно нещодавно тут відкрилося чимало шкіл польської мови. Програми в місцевих навчальних центрах відповідають європейським стандартам, а вартість при цьому навчання досить невисока. Але це не єдина перевага вивчення польської мови в Польщі.

Віднедавна польська мова стала здобувати популярність як мова для вивчення в східно-європейських країнах. Основними країнами, в яких використовується мова, є: Україна, Росія, Білорусь, Литва, Німеччина, Канада і США. Такий успіх спостерігається і при працевлаштуванні. Кількість роботодавців, які вимагають від кандидатів знання польської, зростає, тому мова стає все більш корисною для початківців-кар'єристів. Мовні курси в Польщі доступні для різних вікових категорій, вони є різної тривалості та інтенсивності. Сучасні програми побудовані так, що курси польської мови в Польщі також дозволяють поєднувати навчання та відпочинок, залишаючи достатньо часу для знайомства з країною, відвідування місцевих визначних пам'яток і заходів, а також, за бажанням, знайомства з корінними жителями.

Чим зайнятися в Польщі

Польща володіє 14 об'єктами, що увійшли до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Замок Тевтонського Ордена (Мальборк), Середньовічна частина міста Торунь, монастирський комплекс Кальварія-Зебжидовска, Церкви Миру в Яворі і Свидниці, Дерев'яні церкви (Південна Мала Польща), Парк Мужаковский, Зала Сторіччя та інші. Відвідати їх можна, приєднавшись до організованих турів з гідами, які володіють польською, англійською і навіть російською мовами. Бажаючі ж можуть спланувати свою поїздку самостійно.

Головні пам'ятки Польщі уособлюють особливості її історії та культури. Однією з подібних споруд є собор святих Станіслава і Вацлава, розташований в Кракові. Він зберігає в собі мощі багатьох польських правителів. За всю свою історію цей храм пережив багато перебудов, враховуючи і повне перевтілення після пожежі в 1305 році.

У Кракові варто прогулятися по ринковій площі, на якій розташований костел Святого Войцеха, Вежа Ратуші, Маріацький Костел і палац Збарацького. Всі ці будівлі і місця покажуть вам, наскільки унікальною є Польща і скільки історії вона дбайливо зберігає в собі. А відвідавши столицю країни, Варшаву, ви будете зачаровані унікальною архітектурою, що включає в себе високий Палац Культури і Науки, розкішний Королівський Замок і Вілянувский Палац. Вас здивують яскраві доглянуті провулки з готичними храмами, що ведуть до головних просторих вулиць з сучасними скляними хмарочосами. В який куточок Польщі ви б не поїхали, вона всюди зможе вас здивувати, варто тільки вибрати розташування мовної школи.

Пам'ятка студенту, що вивчає польську мову в Польщі

 • Національна валюта Польщі - злотий (PLN), який складається з 100 грош.
 • Графік роботи промтоварних магазинів: з 09.00 до 19.00 в будні дні і до 14.00 по суботах. Продуктові точки в будні дні починають свою роботу о 6 ранку і закінчують о 6-7 вечора. По суботах графік роботи наступний: з 07.00 до 13.00. У святкові та вихідні дні за продуктами та іншими товарами найкраще йти до супермаркетів (хоча і вони в неділю можуть бути закритими).
 • З 2010 року була введена заборона на куріння в громадських місцях. Сума штрафу може досягати 500 злотих.
 • При оплаті рахунку в закладі зверніть увагу на те, що чайові можуть бути включені в чек. В іншому випадку прийнято залишати офіціантам близько 10% чайових від загальної суми в чеку.
 • Екстрені номери телефонів:
  • Поліція - 997
  • Швидка допомога - 999
  • Пожежна охорона - 998

Курси польської мови

Польська мова викладається за стандартними і інтенсивними програмами, які дозволяють вкластися в бажані терміни, обираючи підходящу кількість уроків на тиждень. Такі курси підходять для студентів з різними рівнями знань.

У список програм також входять курси ділової польської та курси для викладачів. Подібні заняття варто відвідувати, якщо ви вирішите вивчати польську для подальшого використання в кар'єрі. Уроки можуть бути як груповими, так і індивідуальними. Індивідуальні корисні тим, що програма навчання підбирається під кожного учня, виходячи з його потреб. Також деякі сучасні школи пропонують комбіновані курси мова + хобі, завдяки яким ви зможете поєднувати вивчення польської з практикою улюблених занять, наприклад, літературою або кінематографом.

Перебуваючи в оточенні корінних жителів Польщі, у вас буде щоденна практика, яка сприятиме кращому засвоєнню мови. Місцеві викладачі як носії мови допоможуть спочатку правильно поставити вимову, адже вона може здатися досить складною для тих, хто раніше не вивчав польську мову. Зважившись на навчання на курсах у Польщі, ви швидко побачите прогрес у вивченні мови, а затишна обстановка, приємні люди і гарні місця допоможуть вам одночасно насолодитися тим часом, який ви вирішите присвятити навчанню!

Школи Мапа

Краків (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-11-17