Вивчення польської мови за кордоном

Вивчення польської мови за кордоном
Вивчення польської мови за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/polska-mova-za-kordonom

Сьогодні однією з найперспективніших іноземних мов вважається польська. Польські компанії відкривають філії в різних країнах, польські культурні заходи та ініціативи надзвичайно популярні в Європі. Іноземців із радістю приймають в Польщі - погостювати або навіть залишитися назавжди.

Іноземну вищу освіту приймають на високому рівні в Польщі та польських компаніях (а також їх філіях), але завжди потрібні знання польської мови. Тому вивчення польської сьогодні знаходиться у пріоритеті в багатьох бізнесменів, які бажають збільшити свої ділові контакти. А також у студентів, які мріють пов'язати життя з роботою в європейській компанії.

Вивчення польської мови потрібно в сфері IT, торгівлі, а також банків і фінансів. Не з меншим попитом польська необхідна в середовищі культури і мистецтва, а також туризму. На сьогоднішній день безліч доступних закордонних подорожей починаються з Польщі, тому перекладачі також є затребуваними.

Вивчення польської на мовних курсах у Польщі

Курси польської мови є у багатьох країнах, але вивчення польської в її рідному середовищі є найбільш продуктивним та швидким.

Вивчати польську достатньо просто, оскільки наші мови близькі. Однак найважливішою перешкодою для досконалого володіння польською залишається вимова, а також створення багатого словникового запасу. Жодні курси польської мови не допоможуть отримати всі ці знання, якщо не вдасться закріпити і розширити їх в польському середовищі. Ось чому фахівці рекомендують вчити польську в Польщі.

Поляки дуже доброзичливі до іноземців. Місцеві жителі самі із задоволенням допоможуть вам краще засвоїти мовні обороти. Постійне спілкування польською змушує автоматично копіювати вимову, сприяючи успішному вивченню польської мови.

Мовні курси польської мови за кордоном дають прекрасну можливість не тільки вивчити польську, а й подолати психологічний бар'єр, вільно спілкуватися польською і сприймати слова на слух.

Польща (1 школа)
Glossa Polish Language School, Krakow
Краків, Dietla 103 31-031 Kraków, Poland
Від 160 EUR

У яких країнах можна вивчати польська мову

Польща (1 школа)

Оцініть першим
2019-11-17