Підготовка до іспитів

Підготовка до іспитів
Підготовка до іспитів 400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/pidgotovka-do-ispitiv-tip-kursu

З кожним днем ​​вільне володіння іноземною мовою, а часом і не однією, зростає. Для успішної кар'єри, а також для навчання за кордоном вам буде потрібно наявність сертифікату, що підтверджує знання англійської, німецької, французької, італійської або іншої мови.

Більшість мовних шкіл пропонують курси підготовки до іспитів, за допомогою яких ви зможете не тільки поліпшити мовні навички, але також і підготуватися до успішного проходження необхідного вам іспиту. Такі програми допоможуть вам поліпшити знання мови й підготуватися до іспиту, і в той же час з їхньою допомогою ви отримаєте можливість познайомитися з новою країною, її історією та культурою.

Завдяки наявності широкого вибору екзаменаційних курсів, ви можете підібрати необхідну вам програму.

В англомовних країнах ви можете вибрати курс підготовки до іспитів TOEFL або IELTS, які показують рівень володіння англійською мовою й найчастіше необхідні студентам для вступу до університету, а також для працевлаштування. Багато шкіл пропонують спеціалізовані курси підготовки до іспитів для вступу до університету за кордоном - Cambridge First Certificate (FCE), Cambridge Certificate in Advanced English (CAE), а також Cambridge CPE, який свідчить про рівень володіння англійською мовою на рівні носія. Якщо ви працюєте в сфері міжнародного права, уміжнародних компаніях, а також з юридичними документами англійською мовою, курс підготовки до іспиту для юристів TOLES - ідеальний вибір для вас.

Екзаменаційні програми є і в інших країнах. Школи в Іспанії пропонують курси підготовки до іспиту DELE, в Італії - до іспиту CILS, в Німеччині - до TestDaF і Goethe, в Китаї - до HSK.

Якщо вам необхідний сертифікат, що підтверджує володіння французькою мовою, вам варто звернути увагу на програми підготовки до іспитів DELF, DALF і TCF. Окрім того, сертифікат DALF необхідний при вступі до університету, а DELF - при прийомі на роботу.

 

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-08-12