Курси німецької в Німеччині

Курси німецької в Німеччині
Курси німецької в Німеччині400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/nimecka-mova-za-kordonom/nimechchina

Приводи, аби відвідати Німеччину, можуть бути різні. Хтось мріє потрапити на різдвяні розпродажі, хтось - пройтися музеями, яких у Німеччині предостатньо, хтось - вдоста напитися німецького пива на Октоберфесті, а хтось - вивчити німецьку мову. якою б не була мета вашої поїздки, Німеччині є, чим здивувати туристів.

Крім всесвітньо відомого Октоберфесту (фестивалю пива), в країні щорічно проводяться ще кілька великих розважальних заходів. Одним з них є карнавал Фашинг, який був започаткований ще за часів Середньовіччя. У період святкування жителі країни надягають яскраві костюми, навіть замість офісного одягу, і починають святкування в четвер вранці. А мета проведення даного заходу - відзначити закінчення зими. Проводяться і такі події як фестиваль Толлвуд, свято Весни в Берліні, Вальпургієва ніч, карнавал Культур, Фолькфест і День Німецької Єдності. Тому у вільний від навчання час розваг у вас буде предостатньо!

Побувати в Німеччині - значить отримати можливість самостійно оцінити грандіозний економічний прогрес фінансового центру Європи. Але це не єдина її перевага. Німеччина - країна дуже різнобічна. Тут знайдуть себе і шанувальники культури й історії, і фанати шопінгу! Тому вивчення німецької мови в Німеччині - це неперевершений спосіб поєднати навчання з улюбленою справою.

Вивчення німецької мови у Німеччині: 1000 та 1 визначне місце!

Німеччина - країна, яка подарувала світові відомих музичних композиторів - Бетховена, Шумана. Тут ви можете відвідати їхні будинку-музеї. І взагалі для тих, хто хоче культурно розвиватися, ця країна підійде якнайкраще. Через свою педантичність жителі дуже дбають про історичну спадщину, тому відвідування різних музеїв, виставок і картинних галерей обов'язково має увійти до вашої екскурсійної програми.

Наприклад, у Дрездені є вельми цікавий музей Бундесверу, де зберігається багато військових експонатів. Сама будівля побудована у XVIII столітті та відображає архітектурну стилістику того часу. У залах музею ви зможете побачити військові літаки, підводні човни, танки і навіть кулі.

Приїхавши до Гамбурга, ви дізнаєтеся про унікальний музей історії цього міста. Він розповість вам про маленьку фортецю, яка перетворилася на велике могутнє місто з портом. Саме це місто згодом дало вихід в світ всій Німеччині. А опинившись у Берліні, ви не зможете встояти перед Пергамським музеєм, що розташований у самому центрі столиці! Побачивши цілий асортимент експонатів, ви відчуєте, скільки сил вкладено у розвиток музею. Одразу кидається в очі величезний Пергамський вівтар (або Вівтар Зевса), який зберігся ще з періоду Античності. Зі спадщини східних імперій слід виділити Вавилонські Ворота. І це лише кілька експонатів музею.

Картинні галереї у Штутарті, Дрездені та Гамбурзі, церкви і собори, що доповнюють і без того симпатичні вулички, розкішні державні будівлі - всім цим Німеччина насичена сповна!

Ще одна відмінна риса, яка безсумнівно виділяє Німеччину з ряду європейських країн, - це наявність найкрасивіших замків. Замок Нойшванштайн, який розташований на південному заході Баварії, нагадує будову з романтичних казок про принцес. Він був споруджений за бажанням Людвіга II ще у 1869 році. Сьогодні у внутрішній частині замку проводяться екскурсії, тому ви зможете не тільки оцінити його зовні, але і прогулятися середньовічними коридорами.

Ще один замок на пагорбі - Гогенцоллерн, примостився за 50 км від міста Штутгарт. Він був побудований для династії Гогенцоллерн, на честь якої і названий. І хоча перебудовувався замок близько трьох разів, все ж у ньому збереглися дух і атмосфера XI століття. Всі пам'ятки Німеччини не злічити. Ними можна захоплюватися нескінченно.

Корисні факти для тих, хто планує вивчати німецьку у Німеччині

 • Стандартний часовий пояс Німеччини (UTC / GMT): +1: 00 год.
 • Національна валюта - євро, оскільки країна є членом Євросоюзу.
 • Найпоширеніший вид транспорту в Німеччині - потяг, хоча подібне задоволення у країні досить недешеве. При купівлі квитків варто звернути увагу, що існує два типи вагонів: для курців та для некурящих. У великих містах є метрополітен, схема якого досить проста, тому заплутатися не вийде.
 • Любителі спізнюватися, увага! Автобуси тут ходять чітко за розкладом, тому на зупинку треба прийти вчасно, а краще взагалі заздалегідь.
 • У будь-якому місті Німеччини можна орендувати велосипед, адже більшість німецьких автодоріг обладнані велосипедними доріжками. Зверніть увагу на те, що крім оренди необхідно буде залишити ще й заставу.
 • Корисні адреси та телефони:
  • Поліція - 110
  • Швидка допомога - 112
  • Пожежна служба - 112
  • Довідкова по всій Німеччині - 11-8-33 або 0-11-89 (номери платні)
  • Загальнонімецька довідкова служба російською мовою "Інфоексперт" - 0190-87-22-50

Курси німецької мови у Німеччині - типи курсів

Перш ніж вирушити до Німеччини вивчати німецьку мову, слід ознайомитися з можливими варіантами курсів.

 • Програми базового й інтенсивного курсів підійдуть тим, хто до цього не вчив німецьку або має тільки базовий рівень. Як правило, такі курси доступні для будь-якого рівня володіння мовою. Вони надають вам можливість самостійно вибрати дату початку та тривалість курсів в залежності від бажаного результату.
 • Курси ділової німецької та курси для викладачів підійдуть для тих, кому мова необхідна для професійного застосування.
 • Академічні програми спрямовані на повне ознайомлення зі специфікою та підготовку до іспитів TestDaf, TELC або Goethe Zertificat. Дати початку для зазначених курсів обираються таким чином, аби по завершенню програми студенти змогли здати потрібний іспит.
 • Описані курси є стандартним набором і представлені у більшості мовних шкіл Німеччини. Крім них, є ще й індивідуальні та канікулярні заняття, а також преміум курси, які комбінують базові, інтенсивні і індивідуальні програми. Мовні школи в Німеччині приймають на роботу тільки висококваліфікованих викладачів і тому завжди в пошані серед іноземних студентів.

Навчання на курсах німецької мови в Німеччині допоможе вам пристосуватися до середовища її застосування і дасть можливість попрактикувати набуті знання у реальних ситуаціях. У той же час ви поглянете на Німеччину з нового боку: поринете в культуру країни, її традиції і звичаї, відкриєте для себе всю її вишуканість і загадковість, і, цілком ймовірно, заведете нові знайомства!

Школи Мапа

Берлін (3 школи)
Гамбург (1 школа)
Мюнхен (1 школа)
Фрайбург (1 школа)
Франкфурт (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-11-09