Курси німецької мови в Австрії

Курси німецької мови в Австрії
Курси німецької мови в Австрії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/nimecka-mova-za-kordonom/avstriya

Австрія - це маленька європейська перлина, яка об'єднує архітектуру міст, витончені заповідники і знамениті альпійські пейзажі. Тут неймовірна чистота, оскільки шанується екологічна дисципліна. Австрія розташувалася в центральній Європі, поруч з Німеччиною, Чехією, Швейцарією та іншими країнами. Близько 70% площі країни займає неймовірної краси східна частина Альп.

Австрія вважається однією з кращих країн у світі для проживання. Тут не тільки прекрасний клімат, але і розвинена інфраструктура, прийнятні ціни, культура, добросусідське ставлення до іноземців. Кілька років поспіль Відень тримав першість в рейтингу найбільш сприятливих для проживання міст світу.

Німецька в Австрії: сплетіння архітектурних і природних пам'яток

Австрія - історичне серце європейської культури, тут щодня проходять заходи, присвячені мистецтву. Також в Австрії розвинена спортивна інфраструктура, особливо щодо зимових видів спорту. В принципі, вже і цього достатньо, щоб поїхати на вивчення німецької до Австрії.

Незважаючи на свої невеликі розміри, вона зуміла поєднати велику кількість пам'яток різного походження. З природних чудес варто відвідати заповідний парк «Високий Тауерн», звідки відкриється прекрасний вид на гірські пейзажі Австрії. Або орендуйте машину і вирушайте в курортну зону Каринтія з її незайманою природою і дзеркальними озерами. Взимку без зайвих роздумів прямуйте в сторону Альп, оскільки саме тут розташовані висококласні гірськолижні курорти.

Основна маса архітектурних пам'яток зосереджена у Відні. Саме столиця Австрії відкриє вашому погляду Собор Святого Стефана, палац Бельведер, палацові комплекси Шенбрунн і Хофбург, знамениту Віденську оперу і інші красоти історії.

Ще одне місто Австрії, яке заслуговує на пильну увагу - це Інсбрук - центр землі Тіроль. Тут варто побувати біля Тріумфальної арки, яка символізує радість і печаль, а також побачити будинок із золотим дахом. Саме в Інсбруку відкриваються захоплюючі види на Альпи і б'ється серце гірськолижного спорту.

В Австрії у вас є можливість побувати на батьківщині композитора Вольфанга Моцарта - місті Зальцбург. Нагадування про відомого уродженця землі можна побачити буквально на кожному кроці і у будь-якій можливій інтерпретації: тортики, цукерки моцарткугель, морозиво і навіть гумові качечки для ванни. Звісно, в цьому місті є і будинок-музей відомого австрійського композитора.

Навчання займає лише частину часу студента, а решту годин він може присвятити як самоосвіті, так і відвідуванню інших курсів (танців, живопису, спортивних секцій), а також подорожей країною.

Німецька мова в Австрії має власний розмовний і граматичний стандарт, але вона близька до оригінальної німецької в Німеччині. Тому не має значення, в якій з цих країн ви будете вивчати німецьку.

Корисні факти для тих, хто їде вчити німецьку в Австрію

 • Стандартний часовий пояс Австрії: UTC / GMT +1: 00.
 • В Австрії заборонено курити в багатьох громадських місцях, за це вам можуть виписати грошовий штраф. Якщо ви маєте цю шкідливу звичку, то запасайтеся сигаретами заздалегідь, оскільки в цій країні вони продаються тільки у великих супермаркетах або спеціалізованих автоматах, а цінник дійсно лякає.
 • Під час походу на пляж звертайте увагу на вивіску, оскільки позначення FKK приведе вас до нудистів.
 • Дочекатися автобус і трамвай в Австрії - не проблема, оскільки інтервал в графіку транспортних засобів становить 15-30 хвилин. Водії починають свій маршрут з 4:30 ранку і закінчують близько опівночі.
 • Номери екстрених служб:
  • Пожежна - 122
  • Поліція - 133
  • Медична допомога - 144
  • Довідки та інформація - 11811

Курси німецької в Австрії

В Австрії діє кілька різновидів курсів. Учні можуть бути різного віку і мати абсолютно різний рівень володіння німецькою. Існують навіть мовні курси в Австрії, де німецькый навчають з нуля.

Для тих, хто хоче тільки познайомитися з цією європейською країною і вдосконалити свої знання німецької, підійдуть канікулярні курси німецької в Австрії. Крім літніх, є ще й зимові нетривалі курси.

Річні курси німецької в Австрії розраховані на те, щоб вивчити мову досконало і, за бажання, спробувати вступити в один з австрійських ВНЗ.

Німецьку мову в Австрії вивчають як діти, так і дорослі. Окремі програми дозволяють вдало комбінувати навчання і відпочинок. Вивчайте німецьку в Австрії всією родиною! Адже занурення у мовне середовище допоможе засвоїти основи розмовної мови навіть дітям. А перебування у гарній та доброзичливій Австрії стане одним з найприємніших дослідів у вашому житті.

Школи Мапа

Відень (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-12-29