Курси німецької мови за кордоном

Курси німецької мови за кордоном
Курси німецької мови за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/nimecka-mova-za-kordonom

Знання німецької мови - це вагоме доповнення до резюме. У сучасному світі німецькою розмовляє половина Європи. Це мова багатьох наукових досліджень, це також мова видатних світових праць з філософії, економіки, літератури та мистецтва. Знання німецької часом цінується навіть більше, ніж знання англійської, яка є більш поширеною та простішою у вивченні.

Вивчення німецької в Германії, Австрії та Швейцарії

Вивчення німецької мови має відбуватися за допомогою грамотно складеної програмі, яка передбачає отримання базового комплексу теоретичних знань і практичних навичок. Німецька достатньо складна і відносно граматики, і в тому, що стосується вимови, словникового запасу. Тому найкращими умовами для вивчення мови вважаються курси німецької за кордоном - в Германії, Австрії, Швейцарії. Тут студент потрапляє в мовне середовище і швидко засвоює мовні обороти. Достатньо провести кілька тижнів, перебуваючи в колі людей, які спілкуються німецькою, щоб самому розпочати вільне спілкування цією мовою.

Вивчення німецької мови в Європі - захоплююче, оскільки це дає можливість відразу зануритися в європейську культуру, в якій німецька мова займала найважливіше положення протягом багатьох століть. Ви зможете на власні очі побачити історичні пам'ятки, старовинні бібліотеки і собори, палаци та фонтани, відвідати місцеві музеї, побувати в німецьких пабах і спробувати місцеву кухню. Адже вивчення німецької можна поєднати з вивченням країни, в яку ви приїдете на курси.

Курси німецької мови за кордоном - типи курсів

Зверніть увагу на курси німецької мови, які пропонують різні варіанти навчання. Наприклад, існує курс, що проводиться влітку, який студент може пройти на канікулах. У такому випадку його навчання буде вдало поєднуватися з поїздкою в одну з найрозвиненіших європейських країн.

Також діють річні курси німецької, які дають більший обсяг знань і часто стають якісною підготовкою до вступу в один із європейських вузів.

Який би варіант навчання німецької ви не обрали, після закінчення курсу ви зможете розмовляти німецькою і вільно почувати себе в Європі. Знання німецької знадобиться вам для подальшої кар’єри, розвитку бізнесу та власної самоосвіти - адже у вас з'явиться можливість читати твори багатьох європейських класиків в оригіналі!

Німеччина (7 шкіл)
Did Deutsch-Institut, Munich
Мюнхен, Arnulfstraße 10, 80335 Munich, Germany
Від 150 EUR
German Language School Berlin
Берлін, Kastanienallee 82, 10435 Berlin, Germany
Від 205 EUR
Австрія (1 школа)
Acti Lingua Academy
Відень, Wattmanngasse 15, A-1130 Vienna, Austria
Від 270 EUR

У яких країнах можна вивчати німецька мову

Австрія (1 школа)
Німеччина (7 шкіл)
Швейцарія (1 школа)

Середня: 5 (2 оцінок)
2020-09-10