Курси іспанської в Сукре

Курси іспанської в Сукре
Курси іспанської в Сукре400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/location/610

Сукре - столиця Болівії, символ патріотизму та нездоланності народів цієї країни. Вона знаходиться на схилах Центральних Кордильєр. Місто назване на честь відомого революціонера - Антоніо Хосе де Сукре, який очолив армію звільнення Болівії від Іспанії. Однак на сторінках історії можна знайти й іншу назву - «Сюідад-де-ла-Плата-ла-Нуево-Толедо», яка пов'язана з видобутком срібла - основним родом діяльності городян минулих часів. Деякі туристичні компанії й сьогодні організовують екскурсії до однієї з місцевих шахт.

Що подивитися у “Білому місті”?

Незважаючи на невелику, але досить мальовничу територію, тут збереглося безліч архітектурних та історичних пам'яток. Центральна частина міста була внесена до списку Світової спадщини людства ЮНЕСКО. Тут можна побачити безліч будинків з білого вапняку з червоними черепичними дахами, портиками та балконами. Сітка центральних вулиць в місті досить логічна: вони розташовані під прямим кутом відносно одна одної. Така структура збереглася ще з часів колонізації.

Центром столиці вважається площа 25 де Майо, яку прикрашає статуя Хосе Антоніо Сукре. З інших визначних пам'яток варто виділити міську ратушу, Музей Дому Свободи і міський собор. Неподалік від площі, на високому пагорбі, знаходиться Музей ла Раколета, що займає будівлю монастиря. Тут ви дізнаєтеся про життя і буття ченців, зможете поблукати старовинними кімнатами і доторкнутися до священних предметів. А перейнятися силою сакрального мистецтва допоможе церква Сан-Мігель, стіни якої прикрашені фресками та мозаїками. Автор шедеврів - учень Рафаеля-Віті.

Однією з головних визначних пам'яток Сукре є Каса-де-Лібертад. Саме тут свого часу було підписано декларацію про незалежність країни. У будинку для більшого антуражу зберегли колишню обстановку, а також створили музей, де можна поглянути на деякі види зброї, державні печатки та документи незалежної Болівії.

Увечері радимо відвідати міський театр, який визнаний одним з найрозкішніших у Південній Америці. Оперні спектаклі користуються особливою популярністю у колі місцевих поціновувачів мистецтва. Неподалік від театру розташована Національна бібліотека, в якій зберігаються копії та оригінали рідкісних маніфестів і книг 17 століття.

Особливості Сукре

Оскільки Сукре має статус столиці Болівії, то транспортна система тут розвинена досить добре. Ви можете подорожувати містом на автобусах (вартість квитка близько одного долара) або на таксі (тут підготуйтеся заплатити більше). Під час вивчення іспанської мови в Сукре немає сенсу шукати оренду автомобіля, так як місцеві дороги знаходяться в поганому стані, та й правопорушників тут вистачає.

Хочемо вам нагадати про те, що фото- і відеозйомку можна проводити тільки з дозволу місцевої влади, або в спеціально відведених для цього местах. А з місцевих гастрономічних особливостей варто спробувати смажені пиріжки салтеньяс і шоколад. Ви знайдете тут заклади, де можна покуштувати італійську, мексиканську, французьку та арабську кухні, тому голодними точно не залишитеся.

Школи Мапа

Сукре (1 школа)

Оцініть першим
2018-12-18