Курси китайської мови за кордоном

Курси китайської мови за кордоном
Курси китайської мови за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/kitayska-mova-za-kordonom

Вивчення китайської мови стає все більш престижним. За деякими підрахунками на сьогодні китайською говорить кожен п'ятий житель планети. Наразі навчання китайської користується попитом у діловому світі, особливо в сфері технологій. Чимала заслуга в тому - швидкий розвиток економіки та виробництва Китаю.

Отже, вивчення китайської мови - вагомий внесок у власне майбутнє. Найкраще навчатися китайської в її рідному середовищі. Це Китай, а також Малайзія, В'єтнам, Таїланд, Сінгапур та інші країни. У Китаї функціонують різні курси китайської мови для іноземців. Більшість з них розраховані на те, щоб навчити людину основам граматики та розмовної мови з нуля.

Навчання китайської мові може здатися досить складним. Адже необхідно засвоїти не лише особливості вимови, а й писемність - ієрогліфи.

Курси китайської мови в Китаї

Для чого можуть знадобитися знання китайської мови? Перш за все - для створення унікальної бази корисних і цікавих знайомств, а також бізнес-контактів. Якщо ви плануєте працювати з технологіями, фінансами, у сфері торгівлі, китайська – перепустка в успішну кар'єру. Вільне володіння китайською - це не просто рядок в резюме, але, найчастіше, важлива перевага, яка допоможе отримати престижну посаду саме вам.

Цікава і культура Китаю, його давня література. Тим, хто захоплюється східною філософією і кому імпонує унікальний світогляд китайців, вивчення китайської мови допоможе, як мінімум, значно поліпшити своє розуміння Сходу. Мова відкриває доступ до споконвічно китайських текстів, міфів, легенд, уроків і порад. Велика кількість мудреців спілкувалася китайською, а сьогодні видатні вчені намагаються також вивчити цю мову.

Курси китайської мови мають різноманітні формати. Є курси короткі, які можна пройти під час місячної відпустку в Китаї. Такі заняття дають тільки базові знання, котрі допоможуть спілкуватися китайською, проте не досконало.

Також існують курси на декілька місяців та цілорічні програми. Вивчення китайської мови потребує часу і зусиль, але сьогодні існують спеціальні програми, які значно спрощують цей процес.

Знання китайської розширить горизонти ваших можливостей, а навчання за кордоном в автентичному китайському середовищі - значно поповнить скарбничку ваших вражень і приємних пригод.

Китай (5 шкіл)
Sprachcaffe Languages PLUS, Beijing
Пекін, No. 5, Zhide Beixiang, Beiheyan, Dajie, Beijing, China
Від 190 USD
Mandarin House, Shanghai
Шанхай, Asia Mansion, 650 Hankou Road, Shanghai, China
Від 312 EUR

У яких країнах можна вивчати китайська мову

Китай (5 шкіл)

Оцініть першим
2020-11-24