Вивчення італійської мови за кордоном

Вивчення італійської мови за кордоном
Вивчення італійської мови за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/italiyska-mova-za-kordonom

З кожним днем знання декількох мов стає все більш необхідним. Володіння іноземною мовою, безумовно, є перевагою при працевлаштуванні. До того ж сьогодні все частіше заохочуються знання менш поширених мов, ніж, наприклад, англійської.

Італійська є однією з популярних для вивчення мов, оскільки нею володіють близько 70-ти мільйонів людей і вона є однією з найпоширеніших мов у Європі. Це мова моди, архітектури та інших видів мистецтва.

Вивчення італійської мови можливе практично в будь-якій країні, але найбільш плідним навчання буде там, де вона є основною для спілкування.

Вивчення італійської мови в Італії - це не просто заняття за обраною програмою, це подорож, де на вас чекають: відпочинок, пригоди, отримання знань, набуття мовних навичок, нові знайомства та маса позитивних емоцій. Вибір мовного курсу за кордоном - це також можливість побачити історичну спадщину інших народів на власні очі, відчути атмосферу обраної вами країни, заглибитися в традиції та культуру народу.

Окрім Італії, яка є батьківщиною цієї мелодійної мови, мовні курси існують також і в Швейцарії, де італійська - одна з чотирьох державних мов. Тут ви також зможете поспілкуватися з носіями мови, удосконалити свої знання, а також насолодитися красою Альп, знаменитих швейцарських озер, а також густих лісів, якими вкрита більша частина цієї країни.

Курси італійської мови дозволять вам самостійно подорожувати, легко висловлюватися і розуміти співрозмовника, налаштовувати ділові контакти та просто підвищити свій рівень культури і знань. За допомогою італійської ви зможете розширити свій кругозір, відкрити чимало цікавих фактів, ознайомитися з літературними шедеврами мовою оригіналу, насолодитися італійською музикою, ознайомитися з останніми новинками в світі мистецтва та моди.

Зі знанням мови вам буде набагато простіше вступити до престижних університетів Італії або співпрацювати з італійськими компаніями.

Вивчення італійської мови - ваш шлях до успіху та яскравих моментів у житті.

Італія (12 школи)
Linguaviva, Florence
Флоренція, Via Fiume, 17, 50123 Florence, Italy
Від 175 EUR
Scuola Leonardo da Vinci, Rome
Рим, Piazza dell'Orologio, 7 00186 Rome, Italy
Від 190 EUR
Scuola Leonardo da Vinci, Milan
Мілан, Corso di Porta Vigentina, 35, 20122 Milan, Italy
Від 190 EUR
The Italian Academy, Siracusa
Сиракузи, Via San Giovanni alle Catacombe, 7 96100, Siracusa
Від 210 EUR

У яких країнах можна вивчати італійська мову

Італія (12 школи)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-09-17