Курси іспанської мови в Болівії

Курси іспанської мови в Болівії
Курси іспанської мови в Болівії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/ispanska-mova-za-kordonom/boliviya

«Багатонаціональна держава Болівія» - офіційна назва шостої за величиною країни Південної Америки, яка розташована в самому серці континенту. У минулому, південно-східні землі Болівії входили в імперію стародавніх інків. Сьогодні - це країна, в якій живуть представники півсотні різних етнічних груп.

Незважаючи на те, що Болівія не має виходу до моря, нудьгувати вам не доведеться, адже Болівія - це гори і озера, музеї та фестивалі, захоплюючі дух гірські стежки і неповторна атмосфера південноамериканської корінної культури. Країна, яка настільки пишається своєю багатонаціональністю, що навіть додала це слово в свою назву, налічує цілих тридцять сім офіційних мов. Проте, іспанська мова в Болівії – домінуюча. Її вважають рідною 85% населення.

Добродушні болівійці допоможуть вам вивчати іспанську в Болівії. Місцеве населення, в основному, складається з представників корінного населення Південної Америки. Нинішні болівійці пишаються своїм походженням і всіляко його підкреслюють. Так, більшість болівійців воліють одягатися в строкатий одяг і широкі пончо, які носили їхні предки ще до відкриття Америки Колумбом. Впродовж всього року в Болівії проходять численні карнавали і фестивалі, в яких винахідливо зливаються традиційні вірування і завезений конкістадорами католицизм. Взяти участь в місцевих фестивалях ви зможете вивчаючи іспанську на мовних курсах в Болівії.

Навчання на курсах іспанської в Болівії - це також чудова можливість відвідати знаменитий солончак Уюні - пересохле солоне озеро, яке можна сміливо зарахувати до списку великих природних чудес світу. Ідеальна гладкість соляної поверхні створює враження того, що відвідувачі парять між небом і землею. Крім того, на озері мешкають кілька видів фламінго, в тому числі й рожеві. Як правило, тури на солончак Уюні включають в поїздку відвідування гарячих джерел і дослідження фауни пустелі, яка оточує солончак.

Не пропустіть можливість побачити Болівію своїми очима - обирайте курси іспанської в Болівії та вирушайте пізнавати світ!

Школи Мапа

Сукре (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2018-12-18