Вивчення іспанської мови в Іспанії та в країнах Латинської Америки

Вивчення іспанської мови в Іспанії та в країнах Латинської Америки
Вивчення іспанської мови в Іспанії та в країнах Латинської Америки400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/ispanska-mova-za-kordonom

Іспанська мова є другою за поширенням міжнародною мовою світу. Вивчення іспанської необхідно для успішної кар'єри, оскільки нею спілкується майже півмільярда осіб.

Якщо ви вирішили вивчати іспанську мову, то, звичайно ж, знайдете курси і в своєму місті. Але для практики мови та розвитку розмовних навичок краще провести відпустку або канікули в країні, де на ній говорять, поєднуючи вивчення іспанської мови з повним зануренням у місцеву культуру та побут.

Вивчення іспанської за кордоном дозволить вам не лише практикувати мову в країні носіїв, але і прекрасно провести відпустку. Ви знайдете мовні школи в Іспанії та Латинській Америці, і тривале перебування в будь-якій з цих країн стане для вас незабутнім досвідом. Курси іспанської мови можна бронювати як в найпопулярніших містах Середземномор'я: Барселона, Валенсія, Малага, Марбелья, так і в екзотичних латиноамериканських країнах: Колумбія, Аргентина, Чилі, Еквадор, Коста-Ріка і багатьох інших.

Вивчення іспанської мови в цих країнах буде дуже ефективним: іспанці та латиноамериканці дуже відкриті й товариські. Навіть якщо ви на початковому рівні, вас будуть постійно залучати до розмови: на вулицях, пляжах, ринках, в барах і кафе.

Курси іспанської мови організовані акредитованими школами, якість навчання контролюється державними та приватними асоціаціями. Школи в Іспанії будуть відрізнятися від шкіл у Латинській Америці діалектом, але саме практика різних діалектів розширить ваші знання і надасть більше впевненості у використанні мови. При цьому застосовують однакові підручники та методики навчання. Якщо ви проводите тривалий час у місці, яке для вас є дуже цікавим - то вдосконалення мови буде проходити найприроднішим чином.

Саме тому, обираючи країну і місто для практики іспанської мови, засновуйте свій вибір на власних інтересах.

Іспанія (15 шкіл)
The Taronja Spanish School
Валенсія, Convento Santa Clara nº 10, 46002 Valencia, Spain
Від 179 EUR
Куба (2 школи)
Sprachcaffe Languages PLUS, Havana
Гавана, Avenida 7ma, Havana, Kuba
Від 190 EUR
Аргентина (5 шкіл)
COINED, Buenos Aires
Буенос-Айрес, Suipacha 90, Buenos Aires
Від 245 USD

У яких країнах можна вивчати іспанська мову

Аргентина (5 шкіл)
Болівія (1 школа)
Іспанія (15 шкіл)
Колумбія (1 школа)
Коста-Ріка (2 школи)
Куба (2 школи)
Мексика (2 школи)
Панама (1 школа)
Перу (2 школи)
Чилі (2 школи)
Еквадор (2 школи)

Середня: 4 (1 оцінка)
2020-09-18