Курси німецької та французької в Швейцарії

Курси німецької та французької в Швейцарії
Курси німецької та французької в Швейцарії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/francuzka-mova-za-kordonom/shveycariya

Напевно, жодна країна в світі не може запропонувати такого розмаїття мовних курсів за програмою глибокого занурення у середовище, як Швейцарія. Нічого дивного, адже в цій державі п'ять офіційних мов, серед яких німецька та французька. Це означає, що жителі країни розмовляють декількома мовами, а будь-який іноземець, який потрапив на навчання до Швейцарії, має можливість познайомитися відразу з декількома мовними культурами.

Німецька в Швейцарії викладається на такому ж високому рівні, як і в Австрії або Німеччині. Хоча в кожній державі існує свій стандарт мови. Втім, відмінності, в основному, полягають у вимові і деяких словоформах. На загальних знаннях німецької граматики і розмовної мови це не позначається.

Французька в Швейцарії - одна з найпопулярніших мов. У вас є унікальна можливість постійно спілкуватися французькою не тільки у стінах мовної школи, а й на вулиці, в магазині.

Занадто гарно, щоб не побачити на власні очі

Швейцарія - унікальна країна, яка відома всьому світу красивою природою, найвищим рівнем життя і добробуту населення. Для того щоб відвідати всі красоти держави, не вистачить ні тижня, ні місяця. У першу чергу, що очевидно, туристи прагнуть поглянути на засніжені вершини Альп. Гори займають близько 60% території і тягнуться на відстань 200 км. Які простори для любителів екстриму! Дуже популярною розвагою тут вважається via ferrata - проходження ділянки скелі, яка обладнана для скелелазів. Тут прокладено страхувальний трос, додані уступи і навіть сходи. Такі ділянки є, наприклад, у районі Лозанни, якщо прямувати від Женевського озера (гори Маєн і Тур д'Айі).

Озера, до слова, ще одна візитна картка Швейцарії. Вода тут кристально чиста через педантичну турботу про екологію, а пейзажі змушують витратити не одну годину, просто стоячи на березі. Женевське озеро - найбільша прісна водойма країни. Воно поділене на дві частини і прекрасне з будь-якого ракурсу. Саме під враженням від Лемана, як називають водойму французи, група Deep Purple написала пісню Smoke on the Water. Трохи менш відомі, але не менш гарні, й інші озера: Фірвальдштеттське, Боденське, Ріффель, Бахальп, Блау й інші. А де озера - там і водоспади. І нехай вони не такі високі, як Ніагари, зате спускаються численними каскадами, розбиваючись об уступи гір. Завдяки цьому туристам вдається не тільки подивитися на водоспади зовні, але й заглянути у «закулісся».

Якщо під час проходження мовних курсів в Швейцарії ви потрапите на схід країни, обов'язково загляньте до Національного парку (розташований у районі долини Енгадін). Найнижча точка парку знаходиться на висоті 1400 метрів над рівнем моря, тому перед приїздом сюди подбайте про наявність зручного взуття. Доповнюють красу флори парку понад 60 видів ссавців, які проживають на його території.

Фанати архітектури відразу можуть запасатися сотнями флешок, тому що не зробити хоча б одну фотографію біля кожної садиби або замка просто неможливо. Частина будівель - це справжні середньовічні фортеці, що призначалися для залякування ворогів: Турбийон, Монтебелло, Тарасп, Кібург тощо. Інші ж будівлі - це помпезні маєтки, які й донині гідні приймати представників “королівської крові”: Оберхофен, замок Штокальпера, Аарбург й інші.

Лайфхаки для тих, хто відвідає мовні курси у Швейцарії

  1. Країна першого ешелону не може бути дешевою! Переконайтеся у тому, що ви берете достатньо грошей. Рекомендована сума на день - близько 60-75 CHF. З порад щодо економії - самостійне приготування їжі і ... вода з-під крана. Тут пити її безпечно.
  2. Погано орієнтуєтесь на місцевості? Перед приїздом скачайте додаток SBB Mobile, який дозволяє прокладати маршрути між будь-якими двома точками країни.
  3. Якщо ви плануєте багато подорожувати, обов'язково придбайте Swiss Pass - проїзний документ, дійсний для будь-якого виду громадського транспорту, а також для міжрегіональних поїздів і поромів. Всього на даний момент діє 4 види проїзних. Студенти можуть купувати їх зі знижкою 15%. Зверніть увагу, що Swiss Pass працюватиме тільки за наявності закордонного паспорта, так як привілеєм дешевого проїзду мають право користуватися виключно іноземці.
  4. Перед поїздкою придбайте франки. Як і у будь-якій країні, купувати що-небудь у місцевій валюті вигідніше.
  5. Візьміть з собою адаптер під розетки типу J, щоб уникнути зайвих витрат.
  6. Шоколад - обов'язковий сувенір зі Швейцарії. Купувати його краще в маленьких магазинчиках. У великих супермаркетах ви навряд чи знайдете щось оригінальне, та й переплатите кілька зайвих франків.
  7. Більшість магазинів працюють з 8.30 ранку і до 18.30 вечора. При цьому не варто забувати про обідню перерву з 12 до 14.

Курси німецької мови у Швейцарії

Курси німецької мови в Швейцарії працюють відповідно до найсучасніших програмам вивчення іноземних мов із зануренням у середовище, тобто ви можете практикувати мову і поза заняттями. Програми курсів складені так, щоб учні мали можливість відвідувати музеї, виставки, історичні пам'ятки. І при цьому максимально спілкуватися німецькою.

Курси французької мови в Швейцарії

Курси французької мови у Швейцарії - відмінна можливість поєднати навчання і відвідування місць неймовірної краси. Адже франкомовна частина Швейцарії розташована, в основному, біля мальовничих озер в Альпах. Розташування мовних шкіл дуже зручне і дозволяє вигідно поєднувати навчання і культурно-розважальну програму.

Обирайте вивчення французької в Швейцарії, щоб час навчання перетворився на захоплюючу пригоду!

Школи Мапа

Монтре (1 школа)
Цюрих (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-05-16