Фор-де-Франс

Фор-де-Франс
Фор-де-Франс400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/francuzka-mova-za-kordonom/martinika/for-de-frans

Фор-де-Франс - столиця острівної держави Мартиніка на узбережжі Карибського моря. Перші будівлі в місті почали зводити у 17 столітті, але вони неодноразово руйнувалися і зводилися знову. У період індустріалізації Фор-де Франс був відомий завдяки виробництву тютюну і першокласного рому.

Красоти Фор-де-Франс

Одним з популярних туристичних маршрутів в столиці Мартініки є підйом на гору Мон-Пеле, з вершини якої можна оглянути місцеві пейзажі. А подивитися тут дійсно є, на що! Ще одне місце, яке заслуговує на увагу - звивиста туристична стежка Рут-де-ля-Трас. Неповторна флора і фауна додає цьому місцю екзотики і загадки. Місто називають «Парижем у мініатюрі» через колорит, який об'єднує в собі велику кількість парків і вузенькі міські вулички з будиночками в колоніальному стилі.

Центром Форт-де-Франс прийнято вважати парк Ла-Саван, де можна насолодитися прогулянкою пальмовою алеєю або красою фонтанів.

На узбережжі збереглася історична пам'ятка - старовинний форт Сент-Луї. Призначався він для захисту колоністів від піратів. На сьогодні його використовують як військову базу, але завдяки екскурсоводу ви можете оглянути більшу частину форту. Ще однією пам'яткою військової архітектури є форт Десаікс, на території якого сьогодні розмістилася штаб-квартира французьких збройних сил в Вест-Індії.

Унікальна архітектурна будова міста - Кафедральний собор Сен-Луї Фор-де-Франс, зведений у 19 столітті. Будівництво собору проходило під патронажем короля Франції. Архітектура поєднує у собі готичний і романо-візантійський стилі. Інтер'єр зберіг частину оригінального оздоблення, а також вівтар з мармуру і різьблену дерев'яну кафедру. Вітражі на вікнах прикрашені епізодами зі Святого Письма.

Але головною пам'яткою міста є його пляжі і морські розваги. Тут ви можете відправитися на дайвінг або “пройтися” під вітрилом.

Що поїсти в столиці Мартиніки?

Національна кухня Форт-де-Франс - це поєднання французького та креольського стилів приготування продуктів. Найсмачнішими стравами вважаються ті, в основу яких входять місцеві морепродукти та риба. Рекомендуємо спробувати краб-фарсі (молюск, фарширований зі спеціями) або балау (невелика тушкована риба з прісноводними креветками).

Звісно, тут можна покуштувати і чудові м'ясні страви: ягня під соусом каррі, відомі жаб'ячі лапки або кролик. Делікатесом цієї місцевості прийнято вважати смаженого голуба.

Якщо ви хочете купувати продукти на ринку, то хочемо нагадати про те, що місцеві магазини відкриваються о 9 ранку і закінчують свою роботу о 18.00. А у вихідні дні торговельні точки працюють лише до 13.00.

Школи Мапа

Фор-де-Франс (1 школа)

Оцініть першим
2018-10-05