Курси французької в Мартиніці

Курси французької в Мартиніці
Курси французької в Мартиніці400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/francuzka-mova-za-kordonom/martinika

Мартиніка - тропічний острів, що омивається Карибським морем, який входить до складу заморських територій Франції. Це рятівне коло за поганої погоди, яке гостинно приймає туристів з усіх куточків світу. Світову популярність цьому місцю приніс 1902 рік. Правда, привід не був радісним - катастрофічне виверження вулкана, яке знівечило та погубило величезну кількість життів та практично повністю зруйнувало колишню столицю острова. Вчені назвали таке виверження «голкою Мон Пеле».

Сьогодні ж Мартініка - це скарбниця прекрасних пляжів, тихих бухт і тропічних лісів.

Вивчення французької мови в Мартиніці: як провести дозвілля?

Обов'язково відвідайте пляж Grande Anse d'Arlet. Саме там знаходиться ресторан «Ti Sable», де ви зможете покуштувати найсмачніше на острові м'ясо, приготоване на вугіллі. Якщо ви хочете повалятися на пісочку далеко від усіх готелів, то вам варто поїхати на пляж Grande Anse des Salines, який розташувався на південному сході Мартиніки. Недалеко від містечка Діамант знаходиться найкраще місце для дайвінгу - вулканічний острівець Роше-дю-Діамант.

Столиця Мартиніки - місто Форт-де-Франс, де ви можете оглянути форт Сен-Луї або прогулятися пальмовими алеями в великому парку Ла-саван. Форт Сен-Луї колись був основним захистом острова від піратів, сьогодні ж - це військово-морська база і центр Французького флоту. Якщо ця тематика вам цікава, сюди можна потрапити на екскурсію.

Легендарний, нехай і в поганому світлі, вулкан можна побачити на півночі Мартиніки у місті Сент-П'єр. Зайдіть до Музею вулканології і огляньте руїни місцевої в'язниці. А знайомитися з гастрономічною частиною острова найкраще у невеликому містечку Сент-Марі, де розташувався Музей рому. У дегустаційному залі у вас буде можливість покуштувати різні сорти цього міцного алкогольного напою.

Корисні факти для тих, хто планує вчити французьку в Мартініці

 • Стандартний часовий пояс -UTC / GMT -4 години
 • Національна валюта острова - євро. Попереджаємо, що не варто чекати від Мартініки низьких цін. Тут вони дуже навіть європейські.
 • Для того щоб бути мобільним і дійсно дізнатися більше про життя острова, рекомендуємо орендувати автомобіль. Мінімальний вік водія - 21 рік. Будьте уважними! На острові здійснюється досить багато крадіжок, тому машину варто залишати виключно на парковках, які охороняються .
 • Якщо ви хочете потрапити на традиційні гуляння, то рекомендуємо їхати в період з лютого по березень. Саме в цю пору року в Мартініці проводять найбільший костюмований фестиваль.
 • Робота магазинів: з 09.00 до 13.00 і з 15.00 до 18.00.
 • Невелика рекомендація щодо невербальної лексики: американський жест «Оk» при розмові з місцевими жителями краще не використовувати, оскільки тут його вважають образливим.
 • Екстрені телефони:
  • Поліція - 17
  • Швидка допомога, пожежна служба - 18
  • Довідкова служба - 15
  • Телефонный код країни +596

Курси французької мови в Мартініці - типи курсів

 1. Стандартні та інтенсивні курси допоможуть вам опанувати базову граматику і лексику французької мови. Кількість уроків в стандартному курсі - 20, інтенсивний тип - 26 уроків на тиждень. Кожне заняття триває по 45 хвилин.
 2. Комбіновані програми передбачають як групові, так й індивідуальні заняття з викладачем. За рахунок такої програми ви удосконалюєте розмовні навички в колективі, а індивідуально з викладачем закриваєте необхідні «прогалини» в знаннях французької.
 3. Business French необхідний тим студентам, чия робота безпосередньо пов'язана з французькою мовою. На уроках вивчається специфічна термінологія і розглядаються важливі для працюючої людини теми: бізнес, економіка, корпоративна етика тощо.
 4. Tourism & Hotel Industry French допоможе студентам сфери готельно-ресторанного бізнесу вивчити спеціалізовану лексику і мовні звороти, що необхідні для роботи в цій галузі.
 5. Мова + хобі. Такий вид вивчення мови прекрасний тим, що крім поліпшення французької, ви можете навчитися кейтерингу або відвідати заняття з дайвінгу.

Школи Мапа

Фор-де-Франс (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2018-10-05