Вивчення французької на мовних курсах за кордоном

Вивчення французької на мовних курсах за кордоном
Вивчення французької на мовних курсах за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/francuzka-mova-za-kordonom

До початку двадцятого століття французька мова мала статус міжнародної і була обов’язковою до вивчення будь-якою освіченою людиною. Французька зберегла свій престиж і зараз, залишившись офіційною мовою міжнародної дипломатії та мовою ООН.

Незалежно від того, чи хочете ви вивчати цю мелодійну мову для власного задоволення, або з метою зростання своїх кар'єрних можливостей, знання французької мови культурно збагатить вас і відкриє масу можливостей.

Французька мова - типи мовних курсів

Вагомою причиною для вивчення французької мови є безкоштовна освіта у французьких державних вищих навчальних закладах. Сорбонна розгляне ваші документи і прийме рішення щодо зарахування на підставі ваших оцінок і результатів іспитів DALF (Diplome Approfondi de Langue Francaise). Курси підготовки до DALF безсумнівно найкраще проходити у франкомовному середовищі. Залежно від вашого рівня французької підготовка до цього іспиту може зайняти від декількох місяців до року. Чимало мовних шкіл у Франції пропонують спеціальні курси підготовки до здачі DALF, а також більш короткі курси академічної французької.

Для тих, хто зацікавлений в більш коротких курсах французької, мовні школи Франції пропонують широкий спектр курсів: від індивідуальних до групових і вузькоспеціалізованих. Залежно від ваших інтересів, ви можете взяти комбінований курс французької та кулінарії, дайвінгу або серфінгу - можливості таких комбінацій майже не обмежені і гарантують вам не лише поліпшення ваших мовних навичок, а й захоплююче проведення часу.

Маловідомим фактом є те, що французьку мову можна успішно вивчати також за межами Франції. Одним із найпоширеніших напрямків для вивчення французької залишається франкомовна провінція Квебек у Канаді. Вивчаючи французьку в Канаді, ви отримаєте можливість помандрувати цією країною, що славиться красою своєї природи.

Французьку мову також можна вивчати у франкомовній частині Бельгії, де вона є державною. Окрім відмінного пива і шоколаду, Бельгія порадує вас відмінними музейними зборами та відносно низькими цінами на житло.

Також не варто забувати про Марокко - колишня колонія Франції досі спілкується французькою мовою. Вивчаючи французьку в Марокко, ви зможете не тільки поліпшити свою мову, а й доторкнутися до цієї захоплюючої арабської культури, яка виросла на стику Сходу та Європи і втілює в собі європейську толерантність і східну гостинність.

Марокко (1 школа)
Sprachcaffe Languages PLUS, Rabat
Рабат, Résidence Bab Rouah, 4ème étage 214, Avenue Moulay Youssef, Rabat, Morocco
Від 140 EUR
Канада (3 школи)
Sprachcaffe Languages PLUS, Montreal
Монреаль, 1350 Sherbrooke Ouest Montreal, QC, H3G1J1 Canada
Від 260 EUR
Мартиніка (1 школа)
France Langue, Martinique
Фор-де-Франс, 42 rue Garnier-Pagès, 97200 Fort-de-France
Від 330 EUR
Франція (17 шкіл)
OISE Language Coaching
Париж, 71 bis rue de Vaugirard, F, 75006, Paris
Від 795 EUR

У яких країнах можна вивчати французька мову

Канада (3 школи)
Марокко (1 школа)
Мартиніка (1 школа)
Франція (17 шкіл)
Швейцарія (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-08-16