Курси англійської мови на Філіппінах

Курси англійської мови на Філіппінах
Курси англійської мови на Філіппінах400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/filippini

Республіка Філіппіни - це острівна держава, що розташована на південному сході Азії. Острови діляться на три групи: Лусон, Мінданао і Вісайські. Столицею архіпелагу є місто Маніла. За чисельністю населення Філіппіни займають 12 місце в усьому світі. При цьому місцеві жителі розмовляють двома офіційними мовами - англійською та філіппінському (тагальською). Туристів зачаровує місцева флора, фауна та дивовижної краси пляжі.

Вивчення англійської мови на Філіппінах: чим зайнятися на дозвіллі?

Філіппіни досить різносторонні, але основні пам'ятки сконцентровані на островах Себу, Мінандао і Лусон. Тут можна побачити архітектурні шедеври періоду правління іспанців, які панували на цій території понад три століття. Популярним місцем у туристів вважається Кокосовий палац, який розташований у столиці острівного архіпелагу, й Арка Століть - національне надбання країни.

Також рекомендуємо відвідати водоспади Пінсаль, які здивують вас силою потоку, прозорістю води і незвичайними водоймами на вершині. Вони мають форму стопи і, за легендою, були залишені велетнем на ім'я Анга. Не забудьте побувати у національному заповіднику, де знаходиться підземна річка Пуерто Принцеса, або рушайте до місцевого «агроаттракціону» - рисової тераси у Банауе.

Будь-який турист знайде собі заняття до душі: чи-то шопінг, водні види спорту або сходження на гори та вулкани. Однією з обов'язкових справ при відвідуванні Філіппін вважається відвідування пляжу White Beach на Барокае, який вважається найкращим у світі! А екстремалам рекомендуємо попірнати з аквалангом в околицях Себу. Побачити зубастих акул на відстані витягнутої руки, хіба не гідний заряд адреналіну?

Корисна інформація для туриста, який збирається вивчати англійську на Філіппінах

 • Національна валюта - філіппінський песо (PHP).
 • Часовий пояс на Філіппінах - GMT + 8:00 (UTC + 8).
 • Аеропорти, які приймають міжнародні рейси, розташовані у Манілі та Себу. Дістатися з острова на острів можна за допомогою внутрішніх авіаліній на маленьких літаках. Також є можливість скористатися морськими перевезеннями.
 • Місцеві автобуси мають свої особливості. По-перше, на них немає номерів: вказані тільки початковий і кінцеві пункти маршруту. По-друге, проміжних зупинок теж немає. Треба вийти посеред маршруту - кричіть про це водієві. По-третє, зайцем тут не проїдеш, тому що кондуктори досить педантично перевіряють квитки, проїзні й абонементи.
 • Хочете покататися на місцевому транспорті, тоді обирайте джипни (суміш американського джипа Велес з мікроавтобусом) або велорикші.
 • З місцевих напоїв обов'язково варто звернути увагу на філіппінський ром та каву.
 • Філіппіни - чудове місце для шопінгу, оскільки рівень цін досить низький. Особливим попитом користуються прикраси з перлів та коралів, речі з ананасового полотна та місцевий одяг. Магазини на архіпелазі працюють щодня, навіть у святкові дні. Якщо ви музикант, то саме в Мактане, на одній з місцевих фабрик, варто придбати гітару ручної роботи.
 • Телефони екстрених служб:
  • Швидка допомога, поліція, пожежна служба у Манілі - 117
  • Швидка допомога, поліція, пожежна служба в інших частинах країни - 166
  • Туристична поліція - 116

Курси англійської мови на Філіппінах - типи курсів

Курси англійської мови пропонує найкраща мовна Академія на Філіппінах, яка розташувалася в Себу. У вас є можливість пройти наступні типи курсів:

 1. Стандартний курс англійської - це найпоширеніший тип курсу, який підійде будь-якому студенту, незалежно від поточного рівня володіння мовою. Кількість уроків може варіюватися залежно від ваших уподобань. Головна особливість курсів - більша частина уроків проводиться один на один з викладачем, завдяки чому засвоєння матеріалу відбувається набагато краще. Групові ж уроки може проводити як носій мови, так і філіппінський викладач.
 2. Курс підготовки до IELTS, TOEFL TOEIC. Такий тип курсів підходить тим студентам, які планують вступати до вищих навчальних закладів за кордоном або ж просто хочуть здавати міжнародні іспити на знання мови. На заняттях будуть розглянуті типові завдання іспитів, їхня структура, можливі нюанси і «підводні камені».

І ще один плюсик до скарбнички досягнень Філіппін: острівний архіпелаг - третя країна у світі за кількістю англомовного населення.

Школи Мапа

Себу (1 школа)

Середня: 5 (2 оцінок)
2020-09-22