Поширені запитання

 1. Як працює Study Advisor і чим він відрізняється від інших сервісів?
 2. Чому наші послуги безкоштовні?
 3. Я не довіряю онлайн бронюванням, чи можу я прийти до агентства?
 4. Чи надаєте ви знижки?
 5. Чи мають мовні курси вікові обмеження?
 6. Що робити, якщо я не знаю свого рівня володіння мовою?
 7. У який день я можу почати навчання?
 8. Яка тривалість курсу?
 9. У чому переваги бронювання зі Study Advisor?
 10. Як забронювати курс?
 11. Як проходить оплата?
 12. Чи безпечно бронювати мовний курс через інтернет?
 13. Як обрати відповідний мовний курс?
 14. Чи отримаю я сертифікат про проходження курсу?
 15. Чи можу я залишити відгук про свою мовну школу?
 16. Які існують типи курсів?
 17. Наскільки завчасно потрібно бронювати мовний курс?
 18. Чи можна забронювати мовний курс без проживання?
 19. Який тип проживання ви надаєте?
 20. Як обирають приймаючі сім'ї?
 21. Коли я отримаю деталі проживання?
 22. Як оплатити трансфер?
 23. Як і коли я отримаю деталі трансферу?
 24. Навіщо мені страхування?
 25. Чи можу я купити страхування через вас?
 26. Які типи страхування ви пропонуєте?
 27. Як і коли я отримаю страховий поліс?
 28. Як оплачувати страхування?
 29. Якщо у мене вже є страхування?
 30. Я буду жити з людиною, яка говорить моєю мовою?
 31. Чи можу я жити разом з другом / подругою в одній родині?
 32. Чи можете ви організувати трансфер (зустріч в аеропорту)?
 33. Чи можу я внести зміни після підтвердження курсу?
 34. Чи забезпечуєте ви візову підтримку?
 35. Чи зможу я повернути гроші за навчання у випадку відмови у візі?
 36. Яким чином відбувається повернення грошей у разі відмови у відкритті візи?
 37. Чи повернуть мені гроші, якщо я захочу скасувати курс?

Відповіді

Питання:
Як працює Study Advisor і чим він відрізняється від інших сервісів?
Відповідь:

Study Advisor – це україномовний ресурс з пошуку та бронювання мовних курсів за кордоном. За своєю структурою Study Advisor схожий на такі популярні проекти як Tripadvisor та Booking.com. На базі одного сайту ви можете знаходити актуальну інформацію, оцінювати та бронювати мовні курси онлайн, а також додаткові послуги (проживання, трансфер тощо). Study Advisor створений спеціально для того, аби полегшити процес бронювання мовних курсів для клієнтів з України.

Наша команда – це фахівці з багаторічним досвідом роботи у сфері міжнародної освіти, які розуміють специфіку роботи на цьому ринку.

Одна з унікальних особливостей ресурсу – вмонтований калькулятор, який дозволяє клієнтам самостійно розраховувати вартість курсу, контролювати процес бронювання та гарантує повну прозорість процесу оплати.

Зі Study Advisor вам не потрібно переплачувати за послуги агентства. При цьому ви отримуєте високий рівень обслуговування та значно економите час.

Питання:
Чому наші послуги безкоштовні?
Відповідь:

Як і кожне освітнє агентство, ми отримуємо невелику комісію від школи за кожного студента, який дізнався про неї через наш сайт та скористався консультаційними та організаційними послугами при підготовці до поїздки на курс.

Аби мати можливість працювати з людьми з будь-якої частини України та максимально заощаджувати ваш час, процес бронювання проходить онлайн. Це передбачає суттєву економію адміністративних витрат та друкованих матеріалів. Зекономлені кошти покривають розмір комісії, яку агенти, зазвичай, беруть за свої послуги.

Таким чином, виграють всі: ми можемо співпрацювати з більшою кількістю клієнтів, незалежно від їхнього місцезнаходження, а ви економите на платі за послуги, не жертвуючи їхньою якістю.

Питання:
Я не довіряю онлайн бронюванням, чи можу я прийти до агентства?
Відповідь:

Звичайно! Якщо вам необхідні послуги освітнього агентства та «жива консультація», ви можете завітати до офісу наших партнерів – компанії «Аспект», який розташований у центрі Києва. Зверніть увагу, що компанія «Аспект» бере додаткову оплату за роботу з клієнтами.

Питання:
Чи надаєте ви знижки?
Відповідь:

Study Advisor не надає власних знижок, а оперує виключно матеріалами, які нам надають школи-партнери. При цьому агенти часто отримують інформацію щодо регіональних та сезонних знижок, які часто не афішуються на офіційних сайтах шкіл. Аби завжди бути в курсі актуальних знижок та акцій рекомендуємо регулярно перевіряти наш сайт, а також підписатися на сторінки у соцмережах (лінк можна знайти внизу сторінки).

Питання:
Чи мають мовні курси вікові обмеження?
Відповідь:

Так. Відвідувати курси, що представлені на нашому сайті, можуть лише повнолітні – ті, кому виповнилося 18 років. Деякі школи приймають студентів, яким виповнилося 16 років.

Питання:
Що робити, якщо я не знаю свого рівня володіння мовою?
Відповідь:

Незалежно від вказаного в анкеті рівня володіння мовою, кожна школа зобов’язує студентів проходити власний тест (усний та письмовий). Пройти його можна у перший день занять, а деякі школи надають можливість проходження заздалегідь онлайн. Саме за результатами цього тесту ви будете розподілені до групи, у якій всі студенти володіють мовою на аналогічному рівні.

Питання:
У який день я можу почати навчання?
Відповідь:

У більшості мовних шкіл заняття починаються з понеділка (за винятком, наприклад, Єгипту та ОАЕ).

Питання:
Яка тривалість курсу?
Відповідь:

Мінімальна тривалість курсу – один тиждень (у деяких школах – два), а максимальна – академічний рік.

Питання:
У чому переваги бронювання зі Study Advisor?
Відповідь:

Поїздка за кордон – це подорож, сповнена несподіванок. І краще, щоб вони були приємними. Бронюючи курси з нами, ви економите час на вирішення адміністративних питань (заповнення анкети тощо), гроші, адже не сплачуєте за послуги агентства, отримуєте консультацію та оперативні відповіді на запитання, а також заручаєтесь надійним «тилом» у вирішенні можливих проблем.

Питання:
Як забронювати курс?
Відповідь:

Забронювати курс зі Study Advisor досить просто. Все, що вам потрібно зробити, це пройти реєстрацію на нашому сайті, обрати курс відповідно до потреб та бажаний тип проживання. Після натискання кнопки «відправити заявку на наявність місць», ми отримуємо ваш запит. Консультанти зв'язуються зі школою та уточнюють наявність місць на обрані вами дати.

Далі один з наших менеджерів висилає вам підтвердження можливості бронювання. Якщо вас влаштовують всі умови, ми просимо у школи інвойс з реквізитами для оплати вартості курсу безпосередньо на рахунок школи (таким чином, ваші гроші не проходять через рахунки Study Advisor). Оплата, як правило, здійснюється протягом трьох робочих днів і не пізніше, ніж за 21 день до початку курсу. Весь процес підтвердження курсу займає не більше двох робочих днів.

Питання:
Як проходить оплата?
Відповідь:

Після отримання від Вас підтвердження бронювання курсу ми зв'язуємося зі школою та просимо її виставити інвойс на ім'я студента або вислати посилання на оплату кредитною карткою. Документ приходить на офіційному бланку школи та містить повну інформацію про бронювання: ім’я, прізвище студента, його ідентифікаційний номер у базі школи, дати навчання та проживання, тип проживання тощо, а також остаточну суму до сплати. Таким чином, ви оплачуєте курс без посередників безпосередньо на рахунки школи. Повна оплата повинна бути проведена протягом п'яти робочих днів з моменту виставлення інвойсу та не пізніше, ніж за три тижні до початку занять.

Питання:
Чи безпечно бронювати мовний курс через інтернет?
Відповідь:

За статистикою принаймні 80% всіх поїздок і подорожей бронюється онлайн (і щороку цей відсоток зростає). Ця цифра підтверджує довіру клієнтів до інтернет-операцій. Крім того, бронюючи курс через наш сайт, ви пересилаєте кошти безпосередньо до школи. Таким чином, ви ні чим не ризикуєте.

Питання:
Як обрати відповідний мовний курс?
Відповідь:

Щоб обрати мовний курс потрібно, перш за все, визначитися з мотивами, які спонукають вас до вивчення мови. Також радимо ознайомитися із детальними описами всіх типів курсів на нашій головній сторінці. Гортаючи каталог, зареєстровані користувачі мають змогу відзначати курси, які їх зацікавили, порівнювати їхні описи та ціни.

Мотиви до навчання за кордоном можуть бути різними. Якщо ваша мета – навчання в університеті, то вам радше за все підійдуть курси підготовки до міжнародних іспитів. Сертифікати, отримані після здачі таких іспитів (IELTS, TOEFL тощо) є підтвердженням знання мови на певному рівні (зокрема на рівні, достатньому для навчання у ВНЗ). Також чудовим варіантом буде академічний курс, під час якого вас навчатимуть навчатися в іноземних університетах. Ви навчитеся робити презентації, писати есе та реферати тощо.

Хочете поліпшити мовні навички та активно провести літо, сміливо обирайте курси з хобі.

Якщо під час вибору типу курсу у вас виникли труднощі, звертайтеся до наших консультантів за зазначеними номерами телефонів. Вони порадять варіант, який найкращим чином задовольнить ваші потреби та очікування.

Питання:
Чи отримаю я сертифікат про проходження курсу?
Відповідь:

Сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин та поточного рівня володіння мовою видається кожному студенту, який регулярно відвідував заняття (необхідний поріг відвідувань у школах варіюється від 80 до 90%).

Питання:
Чи можу я залишити відгук про свою мовну школу?
Відповідь:

Так, ми раді вашим відгукам. Ми віримо в те, що клієнт повинен отримувати найвищий рівень сервісу. А ніщо не стимулює покращення сервісу так, як справедливі та чесні відгуки.

Питання:
Які існують типи курсів?
Відповідь:

Стандартні курси різної інтенсивності, які, як правило, найбільше підходять початківцям або тим, хто прагне покращити мовні навички загалом, а не за конкретним напрямом. Такі курси часто можна поєднувати із заняттям хобі: кінним спортом, кулінарією або заняттями серфінгом.

Курси для бізнесменів і керівників, де вас навчатимуть мистецтву ділової переписки, ведення переговорів та допоможуть поповнити професійний словниковий запас.

Академічний мовний курс для студентів, які планують вступати до закордонних університетів.

Професійні курси для тих, хто планує працювати за своєю спеціальністю в міжнародних компаніях. Такі курси орієнтовані на збільшення словникового запасу у рамках певної галузі (медицина, IT, інженерія тощо).

Курси 30, 40 та 50+, для тих, кому комфортніше навчатися із людьми свого віку.

Щоб вам легше було зорієнтуватися, ми створили описи кожного типу курсів, з якими ви можете ознайомитись на нашій головній сторінці. А у нашому пошуковику у правій частині сторінки є зручний фільтр, який дозволить відсіяти зайве та зосередити увагу лише на конкретному типі курсу.

Питання:
Наскільки завчасно потрібно бронювати мовний курс?
Відповідь:

Чим раніше, тим краще. Своєчасне бронювання дає гарантію наявності місць як на навчання, так і на проживання в обраний часовий період.

Якщо вам потрібна віза, радимо бронювати курс не пізніше, ніж за п'ять тижнів до початку занять. Якщо віза у вас вже є, ви можете забронювати курс за тиждень до його початку.

Питання:
Чи можна забронювати мовний курс без проживання?
Відповідь:

Безумовно. Якщо у вас вже є проживання або ви плануєте орендувати його самостійно, мовний курс можна бронювати окремо.

Питання:
Який тип проживання ви надаєте?
Відповідь:

Проживання надається школою. Більшість партнерів пропонує проживання у приймаючих родинах, у деяких школах є власні резиденції або апартаменти. У будь-якому випадку ви будете повністю незалежними. Ви вільні повертатися додому у зручний для вас час, адже матимете власний ключ.

Питання:
Як обирають приймаючі сім'ї?
Відповідь:

Приймаючі сім'ї відбираються представниками школами. Робота з ними, зазвичай, ведеться безпосередньо, а не через різноманітні агенції. Кожна родина проходить перевірку на відсутність будь-яких адміністративних та кримінальних правопорушень, а також на можливість надання належних для навчання умов проживання (забезпечення місця для сну, виконання домашньої роботи, процедур особистої гігієни). Як правило, це сім'ї, в яких діти вже виросли.

Перед поїздкою ви маєте змогу детально зазначити певні умови проживання (наявність тварин тощо), які є для вас принципово важливими. Школа завжди намагається враховувати побажання студентів.

 
Питання:
Коли я отримаю деталі проживання?
Відповідь:

Деталі проживання будуть відправлені на вашу електронну пошту після проведення повної оплати й підтвердження наявності/отримання візи.

Питання:
Як оплатити трансфер?
Відповідь:

Якщо ви забронювали трансфер, то його вартість буде автоматично додана до загального рахунку оплати.

Питання:
Як і коли я отримаю деталі трансферу?
Відповідь:

Деталі трансферу надсилаються після затвердження деталей перельоту (дата, час, номер рейсу), а також повної оплати програми.

Питання:
Навіщо мені страхування?
Відповідь:

Будь-яка подорож непередбачувана. Щоб захистити себе від неприємних несподіванок і не сплачувати надмірні кошти за медичне обслуговування (цей вид послуг дуже дорогий за кордоном), ми рекомендуємо всім студентам завчасно подбати про оформлення медичного страхування. Термін його дії має охоплювати всю тривалість поїздки + один тиждень після.

Також зверніть увагу, що наявність медичного страхування може бути обов’язковою умовою для отримання візи.

Питання:
Чи можу я купити страхування через вас?
Відповідь:

Деякі школи надають власне страхування. Якщо вас цікавить ця послуга, ви можете купити її через наш ресурс. Вартість також буде включена до загального рахунку.

Питання:
Які типи страхування ви пропонуєте?
Відповідь:

Тип страхування залежить від того, яке страхування пропонує обрана вами школа. Медичне страхування є обов’язковим елементом будь-якого документу цього типу, незалежно від навчального закладу чи країни.

Питання:
Як і коли я отримаю страховий поліс?
Відповідь:

Залежно від страхового агента, з яким працює обрана вами школа, ви отримаєте деталі вашого страхування безпосередньо після отримання школою повної оплати або незадовго до планованої поїздки.

Якщо страхування необхідне для оформлення візи, то його оформленням рекомендується займатися самостійно.

Питання:
Як оплачувати страхування?
Відповідь:

Якщо ви відмічаєте пункт “страхування” у калькуляторі під час бронювання курсу, її вартість буде автоматично додана до загального рахунку.

Питання:
Якщо у мене вже є страхування?
Відповідь:

Якщо у вас вже є медичне страхування, будь ласка, роздрукуйте деталі вашого страхового поліса й візьміть документ з собою.

Питання:
Я буду жити з людиною, яка говорить моєю мовою?
Відповідь:

Зазвичай, школи намагаються не селити студентів, які розмовляють однією мовою,  до однієї сім'ї. Це робиться для того, щоб повноцінно перемістити вас у мовне середовище та простимулювати до комунікації тією мовою, яка вивчається. Винятком може стати випадок, коли кілька студентів їдуть разом і роблять запит на спільне проживання.

Питання:
Чи можу я жити разом з другом / подругою в одній родині?
Відповідь:

Якщо ви бронюєте мовний курс разом з другом або членом родини та хочете мати спільне проживання, будь ласка, зазначте це під час здійснення бронювання у розділі «Коментарі». Хоча школи вважають за краще не селити студентів з однієї країни разом, вони обов’язково врахують ваше побажання.

Питання:
Чи можете ви організувати трансфер (зустріч в аеропорту)?
Відповідь:

Так, як правило, мовні школи пропонують послуги трансферу з аеропорту / залізничного вокзалу. Усе, що вам потрібно зробити, це відмітити послугу трансферу у відповідному віконці під час бронювання курсу. Віконечко міститься у розділі «Додаткові послуги» у калькуляторі.

Питання:
Чи можу я внести зміни після підтвердження курсу?
Відповідь:

Якщо вам потрібно внести будь-які зміни до вашої програми, просимо повідомити про це якомога швидше. Ми завжди робимо все можливе, щоб задовольнити ваш запит. Однак врахуйте, що деякі школи можуть стягувати додаткові збори за перенесення дат курсу або зміну його типу.

Питання:
Чи забезпечуєте ви візову підтримку?
Відповідь:

Кожна мовна школа має змогу оформити візові документи (запрошення тощо), які Study Advisor зобов’язується вам надати. Зауважте, що у разі необхідності пересилання оригіналів документів, школа може стягувати за цю послугу додаткові збори.

Якщо вам необхідний повний інформаційний супровід, детальна консультація, додаткова допомога з документами, ми рекомендуємо звернутися до наших партнерів, компанії Аспект у Києві. Вони зможуть надати вам повну візову підтримку. Зверніть увагу, що цяпослуга є платною!

 
Питання:
Чи зможу я повернути гроші за навчання у випадку відмови у візі?
Відповідь:

У разі відмови у візі більшість шкіл повертають повну вартість навчання та проживання. Деякі партнери можуть утримати вартість реєстраційних зборів. Політику повернення коштів конкретної школи радимо завжди уточнювати у наших консультантів.

Питання:
Яким чином відбувається повернення грошей у разі відмови у відкритті візи?
Відповідь:

Про відмову у візі просимо сповістити нас з наданням письмового підтвердження у максимально короткі терміни (не пізніше 14 днів до початку курса). Школи повертають гроші тільки за наявності оригінальних документів, що підтверджують факт відмови. Вислати відскановану копію цих документів ви можете нам електронною поштою.

Питання:
Чи повернуть мені гроші, якщо я захочу скасувати курс?
Відповідь:

Про наміри відмінити курс (незалежно від причини) просимо повідомляти нас якомога раніше. Чим раніше ми почнемо процедуру відміни, тим більшу частку коштів ви зможете повернути. Звертаємо увагу, що політика відміни бронювання у кожної школи своя та передбачає різні штрафи. У будь-якому випадку з вас будуть стягнені реєстраційні збори. Точні умови відміни, які має конкретна школа, уточнюйте, будь ласка, у наших консультантів.