Інструкція з вибору курсів

Вивчайте іноземні мови зі Study Advisor

Темпи розвитку сучасного світу просто вражають. Щодня нас дивують новими розробками, знахідками, відкриттями. Стояти осторонь такого темпу життя просто неможливо, а тому кожна людина прагне удосконалюватися, розвиватися, дізнаватися щось нове.

Важливою частиною цього розвитку є вивчення іноземних мов. Наразі саме ці знання відкривають вам шлях до якісної освіти, гідного працевлаштування та необмежених подорожей.

Сьогодні розроблено багато методик вивчення іноземних мов, але вивчення мови за кордоном з носіями мови та у мовному середовищі досі залишається найбільш ефективним та дієвим. Важливо розуміти, що уроки тут значно відрізняється від звичних для нас академічних лекцій. Заняття мають інтерактивний характер, а головна мета – можливість використання набутих знань у повсякденному житті.

Досі не впевнені, що вивчення мови за кордоном – гарна ідея? Ми маємо для вас 10 беззаперечних аргументів.

10 причин для вивчення мови за кордоном:

  1. Занурення у мовне середовище допомагає швидше та легше досягати прогресу у вивченні мови. Набуті знання не залишаються на сторінках зошита. Одразу після занять починається практика – використання мови у побутових ситуаціях: шопінг, пошук дороги, похід до різноманітних закладів тощо. Постійне спілкування із носіями формує так зване відчуття мови. Відпадає необхідність щоразу замислюватися над граматичними конструкціями, підбирати необхідні слова, навіть подумки перекладати фрази. Засвоєння починається на підсвідомому рівні, адже мова оточує вас усюди. Це значно ефективніше за 3-4 заняття на тиждень у рідному місті.
  2. Необхідність використання мови поза заняттями сприяє розширенню словникового запасу, покращує вимову та знімає страх використання мови.
  3. Кожна мовна школа має свою методику викладання, яка створена спеціально для іноземців. Заняття проводяться лише тією мовою, яку ви вивчаєте, без роз’яснення рідною мовою.
  4. Викладачі мовних центрів – висококваліфіковані фахівці і носії мови з досвідом роботи з іноземцями (викладання мови як іноземної).
  5. Навчання за кордоном дає можливість не лише вчитися, але й знайомитися з країною, її звичаями та культурою.
  6. Мовні школи пропонують студентам культурну та екскурсійну програму, яка дозволить вам відмінно провести вільний від навчання час.
  7. Групові заняття – це постійне спілкування з іншими студентами із різних куточків світу. Не втрачайте можливість знайти нові, цікаві знайомства.
  8. Вивчення мови у мовному середовищі – це дещо новеньке та незвичне для нашого мозку, а отже, чудова нотка розмаїття у звичному плині канікул чи відпустки.
  9. Володіння іноземною мовою сьогодні – важливий критерій при прийомі на роботу, при просуванні кар’єрною драбиною, а також важлива навичка для успішного навчання (найцікавішу інформацію у мережі, наприклад, легше знайти англійською, ніж українською). А так як у мовних школах великий акцент робиться саме на комунікативних навичках, то в подальшому здобуті знання стануть у нагоді під час подорожей.
  10. Приїжджаючи на мовні курси, ви маєте чітку мету. Тут немає буденних проблем та рутинних домашніх ситуацій, які постійно відволікають. Тут ви зосереджені на конкретній справі, а отже, маєте змогу робити її краще.

Хто ми такі?

Study Advisor – це новий сервіс для бронювання мовних курсів онлайн, який дозволяє шукати, порівнювати і бронювати мовні курси для дорослих по всьому світу. Study Advisor – спільний міжнародний проект двох освітніх компаній: Study Advisor (Ірландія) та Аспект (Україна). Цей тандем дозволяє поєднати 20-річний досвід у сфері освіти за кордоном та інноваційні технології у галузі інтернет продажів.

За кордоном подібні сервіси існують вже давно. Study Advisor створений спеціально для україно- та російськомовного ринку, аби наочно продемонструвати всім жителям СНД, що вивчення мови за кордоном – справа цілком реальна, а забронювати курс значно простіше, ніж здається.

Чималий досвід у сфері навчання за кордоном, а також постійна взаємодія з клієнтами дали зрозуміти, що можливість швидко та без зайвих зусиль забронювати мовний курс зі свого комп’ютера або смартфону приваблює клієнтів значно більше, ніж довга бюрократична тяганина. Саме тому ми спробували створити ресурс, який дозволяє будь-якому відвідувачу забронювати бажаний курс у декілька кліків.

На сайті діє проста та зрозуміла система фільтрів, а вмонтований калькулятор допоможе вам зорієнтуватися у вартості обраного курсу відповідно до зазначених критеріїв. На екрані відображатиметься ціна кожної позиції, а також загальна вартість за запитом. Ціни, вказані у калькуляторі, повністю відповідають прайслистам, які мовні школи щороку розсилають партнерам.

Така система роботи дозволяє вам витрачати мінімум часу, отримувати якісну послугу та не переплачувати за послуги агентства.