Курси чеської мови в Чехії

Курси чеської мови в Чехії
Курси чеської мови в Чехії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/cheska-mova-za-kordonom/chehiya

Якщо вам набридли переповнені вулиці сучасних мегаполісів, якщо ви хочете опинитися в теплій і затишній обстановці, якщо вам до душі загадкові вулички зі старовинною архітектурою, то Чехія - саме те місце, в яке вам неодмінно варто вирушити!

Чехія, яка отримала повну офіційну незалежність лише в 1993 році, з великою повагою ставиться до своєї історії і культури. Саме тому її зовнішній вигляд дозволяє відчути всю красу Середньовіччя навіть зараз. На відміну від ситуації в інших країнах Східної Європи, війна практично не доторкнулась до історичної спадщини Чехії. Перебуваючи у володінні різних народів протягом століть, ця маленька країна збирала найрізноманітніші культурні напрямки і традиції, які сьогодні можна побачити, відвідавши місцеві пам'ятки. Туризм в Чехії почав розвиватися в основному після приєднання країни до Євросоюзу в 2004 році. З цього варто відмітити, що за такий короткий термін країна ще не встигла піддатися повному туристичному впливу і продовжує дивувати гостей своєю унікальністю.

Чеська краса для мандрівників

Поїздки цікавими місцями Чехії не залишать вас байдужими. Однією такою екскурсією може виявитися поїздка до фортеці Празький Град, яка вважається найбільшою спорудою країни. У період існування Римської Імперії цей замок був резиденцією імператорів, а зараз там проживає сам президент Чехії. При першому ж погляді на Празький Град кидається в очі собор Святого Віта. Він створений в готичному стилі і є одним з найкрасивіших соборів Європи.

У такому ж готичному стилі був створений і Карлов міст, який названий на честь короля Чехії - Карла VI, за указом якого і був побудований. Міста Чехії нічим не поступаються іншим європейським містам за кількістю музеїв, галерей, парків та інших місць для відпочинку. Також країна наповнена чудовими замками, які обов'язково слід побачити. Зі списку таких замків хотілося б виділити найбільш відомі: Карлштейн, Конопіште, Вишеград і замок Жлеби. Вони відомі не тільки завдяки своїй красі, а й з-за легенд, які не перестають захоплювати дух відвідувачів. А зовні замків відкриваються мальовничі краєвиди, від яких неможливо відірвати погляд. Адже укрита горами і рівнинами, річками і печерами Чехія може з пишатися своєю природою! Поряд з історичними пам'ятками Чехія також відома великою кількістю оздоровчих курортів, виробництвом пива та проведенням найрізноманітніших фестивалів.

Корисна інформація для тих, хто їде вчити чеську мову

 • Національна валюта Чехії - крона. Будьте уважні в обмінних пунктах, оскільки комісія банку різна і може доходити до неадекватних цифр.
 • Найпопулярніший вид транспорту в Празі - це трамваї і метро. Але не забувайте про те, що основні пам'ятки міста розташовані недалеко одна від одної, тому можна надати перевагу пішим прогулянкам і заощадити гроші на транспорті.
 • Найзнаменитіший напій Чехії - це пиво. Крім відвідування Пльзені (пивної столиці), рекомендуємо знайти час на відвідування й інших куточків країни, оскільки в кожному з них варять свій сорт цього хмільного напою. Або організуйте свою поїздку на мовні курси під час найбільшого пивного фестивалю в Празі.
 • В деякі дні чимало історичних пам'яток Чехії безкоштовні для відвідування. Актуальну інформацію ви можете знайти в туристичних інформаційних офісах.
 • Телефони надзвичайних служб:
  • Поліція Чеської Республіки - 158
  • Міська поліція Праги - 156
  • Пожежна служба - 150
  • Швидка допомога - 155

Навчання на курсах чеської в Чехії: типи курсів

Місцеві мовні школи ретельно підбирають свій персонал, який в основному складається з носіїв мови, і навчає студентів відповідно до сучасних освітніх систем. Курси, які пропонують навчальні центри в Чехії, можуть бути різними.

Є курси стандартні, що проводяться цілий рік, і канікулярні, які проводяться в певний період року. Обирати курс варто виходячи з мети вивчення мови і часу, яке ви хочете цьому присвятити.

Для охочих вивчити чеську на більш високому рівні є академічні та підготовчі програми, які допоможуть підготуватися до іспиту ССЕ (Czech Language Certificate). Вивчати мову можна і для професійного застосування. Для таких цілей існують курси ділової чеської і програми для викладачів. Після їхнього закінчення ви отримаєте всі потрібні навички і офіційні сертифікати, які в подальшому зможуть послужити доказом володіння мовою на належному рівні.

Іноземні мови найефективніше вивчати в середовищі їх частого використання. Після проходження курсів чеської в Чехії на вас чекає значний прогрес у вивченні мови, оскільки ви отримаєте не тільки потрібні знання, а й практику. Одночасно у вас буде можливість дослідити Чехію з середини, поспілкуватися з місцевими жителями і подивитися на визначні пам'ятки. Чехія подарує вам затишок і яскраві враження, які ще довго будуть нагадувати вам про вашу поїздку.

Школи Мапа

Прага (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-01-04