Вивчення чеської мови за кордоном

Вивчення чеської мови за кордоном
Вивчення чеської мови за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/cheska-mova-za-kordonom

Найпростіше вивчати чеську мову в Чехії. Чеська відноситься до слов'янської групи мов, і навіть якщо ви ніколи її не вивчали, то так само будете здогадуватися й навіть більш-менш розуміти, про що чехи ведуть розмову. Тим паче, якщо ви почнете відвідувати мовні курси в Чехії.

Якщо ви вирішили вивчати чеську мову, то, перш за все, будете розглядати Прагу, перлину чеської архітектури. Але для тривалого перебування Прага підійде не всім. Звичайно ж, в столиці ви знайдете все - культурні пам'ятки, тисячі кафе та ресторанів, престижні чеські університети, роботу для тих, кому дозволено візою. При цьому ви повинні пам'ятати, що в Празі ви зустрінете більше туристів на одиницю населення, ніж в будь-якій іншій столиці світу. Особливо багато тут російськомовних туристів - російська мова чутна всюди.

Курси в Чехії є по всій території країни, тому для навчання в Чехії варто розглянути й інші міста. Брно - друге за величиною місто Чехії, столиця Моравії, де ви знайдете також багато пам'яток і курсів чеської, які організовані приватними школами або університетами. Острава - третє за величиною місто, де знаходиться найсильніший політехнічний університет і зосереджена головна інженерно-будівельна промисловість країни. Карлові Вари, Подебради або Маріанські Лазні - головні бальнеологічні курорти, де ви знайдете підготовчі курси чеської мови знаменитого Карлового університету.

Навчання в університетах Чехії безкоштовне чеською мовою для всіх іноземців, тому ваша інвестиція в курси чеської мови в Чехії буде дуже вигідною. Курси в Чехії допоможуть вам за півроку вивчити мову до рівня, на якому ви зможете почати підготовку до вступних іспитів до університету. Тому краще всього починати таку програму восени, щоб встигнути пройти всю необхідну підготовку до наступного літа.

Чехія (1 школа)
MSM Academy
Прага, U Sluncové 12a/666 Prague 8 Karlin
Від 188 EUR

У яких країнах можна вивчати чеська мову

Чехія (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-04-09