Ділова іноземна мова

Ділова іноземна мова
Ділова іноземна мова400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/biznes-tip-kursu

З кожним днем ​​усе частіше ми зіштовхуємось з необхідністю використання іноземних мов, особливо в робочому середовищі. Великою перевагою при прийомі на роботу, а іноді й обов'язковою вимогою є володіння хоча б однією іноземною мовою. Таким чином, у світі міжнародного бізнесу здатність спілкуватися англійською, німецькою, китайською або ж будь-якою іншою мовою потрібна вам для успішної кар'єри і продуктивної роботи.

Спеціально для тих, хто хоче максимізувати свій потенціал, навчитися з легкістю спілкуватися з партнерами або клієнтами, набути впевненості в собі, існують мовні програми для бізнесу, призначені для розвитку ділових аспектів необхідної вам іноземної мови. Такі курси, як правило, допомагають отримати й розвинути навички телефонного спілкування, ведення ділових переговорів, листування, підготовки звітів.

У більшості мовних шкіл бізнес-програми включають у себе загальні уроки вивчення мови в поєднанні зі спеціалізованими бізнес-семінарами, а в деяких школах ще й інтерактивні заняття, які допомагають закріпити пройдений матеріал. Великою перевагою такого роду курсів є те, що вони підійдуть як для початківців у кар'єрі, так і для людей, які вже мають досвід роботи, при цьому ваш рівень знань іноземної мови може бути від початкового до просунутого.

Ще одним важливим плюсом таких програм є їх тривалість: існують курси, тривалістю всього 1 тиждень, які ідеально підійдуть для зайнятих людей, обмежених у часі. Ви також зможете вибрати інтенсивність програми навчання: від 20-ти до 60-ти уроків на тиждень, при цьому в деяких школах є можливість займатися весь тиждень без вихідних.

Більшість мовних шкіл пропонують навчання в стандартних групах, що складаються з 10-12 осіб або ж міні-групах, кількість учнів в яких не перевищує 6-ти чоловік. Але, як і в стандартних мовних курсах, існують індивідуальні заняття. Один-на-один з викладачем ви не тільки отримаєте максимальну кількість уваги, але і зможете самостійно вибирати тематику занять, бо вони будуть орієнтуватися виключно на ваші потреби та ваші цілі.

 

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-07-29