Курси англійської та арабської в Об'єднаних Арабських Еміратах

Курси англійської та арабської в Об'єднаних Арабських Еміратах
Курси англійської та арабської в Об'єднаних Арабських Еміратах400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/arabska-mova-za-kordonom/oae

Об'єднані Арабські Емірати - це федерація семи держав, які розташовані в східній частині Аравійського півострова. За розміром площі Емірати близькі до території Португалії. Кожна з семи держав має свою унікальну назву (Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-аль-Хайма, Умм-аль-Кайвайн, Фуджейра і Шарджа), місцеві закони, але при цьому все підпорядковуються єдиному федеральному закону ОАЕ. 40 років тому тут була пустеля, а сьогодні - це ультрасучасні мегаполіси з хмарочосами і запаморочливими видами.

На що варто звернути увагу в Арабських Еміратах?

Популярність арабської мови в сьогоднішньому діловому світі досить сильно залежить від розвитку найважливішої арабської держави - Об'єднаних Арабських Еміратів. Перлина туризму, лідер технологій і бізнесу, ОАЕ стає все більш привабливим місцем для подорожей і навчання.

Країні теж є, що показати, незважаючи на її досить юний вік. Наприклад, в Дубай поряд з висотками і модерном ви можете побачити старовинні арабські вулички. Також в цьому місті варто відвідати мечеть Джумейра, побувати біля палаців шейхів і зазирнути в місцевий Дубайський музей. Але якщо ви підете на східне узбережжя Арабських Еміратів, то зможете побачити незайману природу, місцеві оазиси і гірські хребти Хаджара. Пересуватися по жителі ОАЕ звикли на автомобілях або таксі, в яких встановлені лічильники.

Тут кожен знайде собі заняття до душі. Любителі екстриму зможуть побалувати себе сафарі по пустелі, а любителі історії - перебуванням на вежі Бурдж-Халіфа. Цей хмарочос відомий тим, що на його 124 поверсі розташовані телескопи, в які можна розглядати околиці. Але «родзинкою» цих пристроїв є функція, яка при наведенні на локацію показує фотографію цього місця 10-річної давнини.

З негативних моментів місцевого клімату варто відзначити наявність піщаних бурь, які можуть тривати 2-3 дні. А так - тут тепла сонячна погода і сухий тропічний клімат, до якого необхідно буде адаптуватися. Також слід пам'ятати про місяць Рамадану, під час якого араби їдять тільки після заходу сонця, а розпивання спиртних напоїв і зовсім заборонене. Зате, гуляючи вуличками Дубай вдень, ви практично не побачите людей, а з усіх гучномовців будуть віщати молитви. Повірте, це дивовижне і чарівне видовище!

Курси арабської мови в ОАЕ: короткий путівник для туриста!

 • Для жителів Казахстану, Росії та України для в'їзду на територію ОАЕ візи не потрібні.
 • Державна релігія - іслам, через що в країні є багато правил і обмежень: не варто проявляти почуття на публіці, оскільки тут це не прийнято; при відвідування релігійних пам'яток не забувайте про зовнішній вигляд; заборонено розпивання алкоголю під час Рамадану.
 • Офіційна мова Арабських Еміратів - арабська, але досить популярна і англійська. У багатьох готелях персонал володіє російською мовою.
 • Для відвідування торгових центрів запасіться часом, оскільки один DubaiMall вміщує в собі більше 1200 магазинів роздрібної торгівлі. За ювелірними виробами найкраще їхати на ринок золота. Магазини працюють до 22.00, у четвер - скорочений день, а в п'ятницю - вихідний. Під час Рамадану більшість торгових точок починають свою роботу після заходу сонця і закриваються ближче до 2-3 години ночі.
 • Телефони екстреної служби:
  • Швидка допомога - 998
  • Поліція - 999
  • Довідкова - 180, 181.

Вивчення арабської та англійської в ОАЕ

Вивчення арабської в ОАЕ має ряд переваг. По-перше, мовні курси в ОАЕ пропонують вчити чисту арабську, без домішок діалекту. По-друге, в ОАЕ працюють найкращі викладачі, які спеціалізуються на навчанні іноземців. Мовні курси в Об'єднаних Арабських Еміратах можуть мати різну тривалість і напрямок. Вам залишається обрати найбільш підходящі.

Деякі курси арабської мови в ОАЕ розраховані на поглиблення знань в конкретному напрямку (туризм, бізнес, розмовні словоформи) і припускають, що учні вже знайомі з основами мови, а в ОАЕ приїхали, щоб закріпити свої навички у споконвічно арабському середовищі.

Існують і тривалі курси, покликані навчити арабській з нуля до досконалого рівня. Нарешті, курси арабської мови в ОАЕ побудовані таким чином, щоб кожен учень у повній мірі оцінив східну гостинність, познайомився з місцевим колоритом. В програму входять не тільки заняття, але і відвідування визначних пам'яток.

Вивчення англійської в Дубаї радує тим, що не виникає мовний бар'єр з оточуючими. Можна сміливо практикуватися на вулицях, в магазинах і торгових центрах, відвідуючи місцеві визначні пам'ятки, і не соромитися рівня знань і акценту.

Школи Мапа

Дубай (2 школи)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-12-03