Курси арабської мови в Марокко

Курси арабської мови в Марокко
Курси арабської мови в Марокко400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/arabska-mova-za-kordonom/marokko

Арабською Королівство Марокко звучить як al-Mamlakahal-Maghribiyah, що означає "Західне Королівство". Ця назва відображає не тільки географічне розташування держави, а й її тісні культурно-історичні зв'язки з Європою.

Марокко - одна з найбільш економічно розвинених країн Африканського континенту і третя в світі країна за чисельністю арабомовного населення, що і робить її відмінним місцем для вивчення арабської мови за кордоном.

Столицею Марокко є не Касабланка, як часто думають, а Рабат. Багатьох європейських туристів приваблюють й інші марокканські міста: Марракеш, Агадирь і Фес. Природа Марокко досить різноманітна: подорожуючи країною, ви побачите як змінюється вид за вікном - океан змінюється горами, які, в свою чергу, змінюються пустелями. Незважаючи на різноманітність природних зон, марокканський клімат досить м'який. Найчастіше його порівнюють з кліматом на півдні Каліфорнії: взимку температура коливається в межах 12 градусів Цельсія, а влітку рідко піднімається вище 30, тому їхати на курси арабської в Марокко можна цілий рік.

Дивовижні місця в Марокко

Марокко - країна контрастів. Традиції, мечеті і хіджаби тут є сусідами кабріолетів, хмарочосів і нічних клубів.

Відвідувачів країни, більша частина яких - європейці, тягне сюди культура, вигадлива архітектура і популярна в Європі середземноморська кухня. У Марокко дійсно є, на що подивитися, тому у вільний від вивчення арабської (або французької) мови час ви зможете відвідати місцеві палаци і мечеті, поторгуватися за дрібнички на найколоритніших місцевих ринках, відправитися в тур природними заповідниками або долучитися до сафарі на верблюдах. Обов'язково відвідати незвичайне місто Шефшауен з його синіми будиночками і Марракеш, який називають «червоним містом». Жадаєте пригод? Тоді організуйте собі поїздку в пустелю Сахара на верблюдах.

Ви часто бачите кіз на деревах? А в Марокко це незвичайне видовище є досить звичайним. Через брак трави ці рогаті створення пасуться на деревах. Зверніть свою увагу і на місто Фес. Його стара частина, що складається з вузеньких вуличок, є спадщиною ЮНЕСКО.

Корисна інформація для тих, хто планує вчити арабську в Марокко

 • Національна валюта держави - марокканський дирхам (MDH). Обміняти гроші можна в банках, які працюють з 8.30 і до 16.00 в будні дні. Під час Рамадану робочий день закінчується о 14.00
 • Якщо ви не мусульманин, то вхід в мечеті переважно вам буде заборонений.
 • Також не варто проявляти зайвих почуттів на публіці: обійматися, цілуватися, триматися за руки, оскільки в Марокко це заборонено.
 • Під час Рамадану клієнтський сервіс в ресторанах, кафе і готелях може бути обмежений. Продаж алкоголю буде практично недоступний.
 • Телефони екстрених служб:
  • Поліція - 19
  • Швидка допомога - 177
  • Пожежна служба - 15
  • Довідковий центр - 16

Курси арабскої в Марокко

Незважаючи на те, що араби складають лише 60% населення, арабська мова є основною в країні - нею розмовляє 90% населення. Місцевий розмовний діалект відрізняється від того, який викладають в мовних школах і який є офіційною мовою Королівства Марокко. Стандартна арабська використовується в офіційних документах, в школах і новинах, в той час як діалектом спілкуються вдома. Що стосується берберського діалекту, то навряд чи ви почуєте його , так як ним спілкуються, як правило, в гірській місцевості, в яку туристи не часто зазирають.

Володіння французькою мовою для марокканців - це символ престижу і гарної освіти. Вона широко використовується нарівні з арабською у всіх великих містах країни і є мовою бізнесу і дипломатії. Оскільки французькою в Марокко розмовляє 32% населення, часто можна почути як в розмові місцеві жителі вільно переключаються з арабської на французьку і назад.

Вивчення арабської в Марокко побудоване на сучасних програмах, які розраховані на всебічне пізнання мови. Викладачі готові навчати як з нуля, так і поглиблювати отримані вами раніше знання. Наприклад, є курси, на яких вчать ділової арабської. Такі програми обирають не тільки студенти, а й підприємці.

Існують короткострокові і тривалі курси арабської мови в Марокко. Більшість з них припускають мінімум 2 години навчання на день (інтенсивні - мінімум 4 заняття). Крім навчання, в програму входить знайомство з автентичною арабською культурою і середовищем.

Вивчення арабської мови в Марокко подарує вам незабутні враження, який би курс ви не обрали. Кожна мовна програма пропонує свої переваги. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Школи Мапа

Рабат (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-06-18