Курси арабської в Єгипті

Курси арабської в Єгипті
Курси арабської в Єгипті400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/arabska-mova-za-kordonom/iegipet

Колиска цивілізації, Давній Єгипет, писемність, точні науки, агрикультура і урбанізація. Великі піраміди Гізи, Сфінкс, Мемфіс, Карнак і Долина Царів продовжують приваблювати до Єгипту великих вчених і туристів з усіх куточків планети. Незважаючи на те, що Єгипет був завойований арабами, які у сьомому столітті нашої ери принесли і поширили тут мусульманську релігію, Єгипет є найважливішим центром раннього християнства.

Історія сучасного Єгипту починається у 1922 році, після оголошення незалежності країни. Англійський колоніалізм залишив свій відбиток на архітектурі і культурі країни. Національна грошова валюта країни і донині називається єгипетським фунтом.

Особливості навчання в Єгипті - культурні норми, їжа, алкоголь і зовнішній вигляд

Єгипетська культура, безсумнівно, сильно відрізняється від наших реалій, тому необхідно виділити час на огляд хоча б основних пам'яток: Піраміди Гізи, Сфінкс, Луксора і його долини фараонів, фортеці Кайт-Бет, храму Рамзеса II тощо.

Завдяки родючим долинам Нілу в Єгипті можна знайти велике розмаїття свіжих овочів і фруктів, а в великих супермаркетах ви зможете придбати й інші продукти за бажанням. Крім того, майже будь-який ресторан надає послугу швидкої доставки їжі додому.

Що стосується клімату, взимку нічна температура різко відрізняється від денної і вам знадобляться теплі светри і шкіряні куртки. В інші пори року іноземним студентам рекомендують носити просторий одяг з льону, який продається в Єгипті на кожному кроці. Незважаючи на те, що на курортах туристи можуть носити будь-який одяг, на вулицях Каїра не рекомендується виставляти неприкриті частини тіла на показ, щоб уникнути зайвої уваги. При цьому покривати голову або носити чадру в Єгипті не потрібно.

Корисна інформація для тих, хто має намір вчити арабську мову в Єгипті

 • На території країни національною валютою вважається єгипетський фунт (EGP).
 • Часовий пояс Єгипту - UTC + 02: 00.
 • Якщо ви вирішили придбати щось з місцевих сувенірів, то не забувайте про те, що тут слід торгуватися. Спочатку продавці назвуть вам захмарну ціну, яку без проблем можна знизити під час торгів. При цьому не забувайте, що безперешкодно вивозити з країни товари можна на суму не більше 200 єгипетських фунтів.
 • Не вживайте в Єгипті воду з-під крана і ретельно мийте овочі та фрукти.
 • Обов'язково в поїздку беріть маску і трубку, оскільки підводний світ Червоного моря нікого не залишає байдужим. Рекомендуємо плавати в спеціальному взуття, оскільки тут водяться морські їжаки, чиї голки дуже складно діставати.
 • Незважаючи на те, що іслам забороняє вживання алкоголю, алкоголь не є нелегальним в Єгипті і його можна вживати в ресторанах і барах. Однак розпивати алкоголь на вулицях і перебувати в нетверезому стані в громадських місцях, як і раніше, вважається нелегальним заняттям.
 • Магазини часто працюють за графіком: з 09.00 до 22.00. У неділю багато торгових точок закриті.
 • Номери екстрених служб:
  • Швидка допомога - 123
  • Поліція - 122
  • Пожежна служба - 180
  • Телефонна довідкова служба - 140

Вивчення арабської в Єгипті - мовні особливості і типи курсів

Офіційна мова в Єгипті - Арабська Літературна Мова (або АЛМ), також відома як Сучасна стандартна Арабська в західній арабістиці, є офіційною мовою в усіх 22 арабських країнах. АЛМ - мова писемності, літератури і науки. Використовується у діловому спілкуванні і в арабських ЗМІ, в її основі лежить писемність Корану. Незважаючи на те, що на практиці в Єгипті, та й у всіх інших арабських країнах, використовується діалектична мова, саме літературна версія мови об'єднує арабські країни і дозволяє їм спілкуватися одна з одною. З поширенням інтернету з'явилася тенденція наближення діалектів до літературної форми мови. Саме цю форму мови викладають іноземцям на курсах арабської в усьому світі.

Ви можете навчатися на наступних типах курсів:

 • Сучасна Стандартна Арабська (3 години на день, п'ять разів на тиждень) - курс, мета якого навчити студентів писати і читати арабську в'язь. Курс складається з 13 рівнів складності (від початкового до просунутого), на вивчення кожного з яких йде 4 тижні.
 • Розмовний Арабський єгипетський діалект (2 години на день, п'ять разів на тиждень) - курс, мета якого максимально швидко допомогти студентам заговорити єгипетським діалектом арабської. Привабливість єгипетського діалекту полягає в тому, що він широко зрозумілий в арабському світі, завдяки популярності єгипетської музики.
 • Комбінований Курс (5 годин на день, п'ять разів на тиждень) - це інтенсивний курс, який складається з комбінації курсів Сучасна Стандартна + Розмовна Арабська і спрямований на вивчення письмової та розмовної мови. Курс рекомендований для досягнення найшвидших результатів у вивченні арабської.
 • Заняття один на один з викладачем - привабливість даного курсу полягає в тому, що ви можете самі складати програму, будувати графік і управляти інтенсивністю занять. Рекомендована кількість занять на тиждень - від 15 до 25, але може бути і 30, і 40.
 • Арабска + підготовка до IELTS (25 годин арабської і 5 годин англійської на тиждень) - даний курс складається з Комбінованого курсу арабської і двох додаткових занять на тиждень з підготовки до здачі IELTS і розрахований на студентів, які мають високий рівень володіння англійською мовою і хочуть вичавити максимум зі свого часу в Каїрі.

Зверніть увагу, що заняття в школах проводяться з неділі по четвер.

Школи Мапа

Каїр (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-09-29