Вивчення арабської за кордоном

Вивчення арабської за кордоном
Вивчення арабської за кордоном400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/arabska-mova-za-kordonom

Вивчення іноземних мов - це завжди плюс. Для власного розвитку, для отримання нових вражень та знань про інші культури, для розширення світогляду, а в перспективі - для поліпшення своїх ділових навичок, майбутньої кар'єри. Знання будь-якої іноземної мови підвищує шанси знайти хорошу роботу, в тому числі у філії або представництві зарубіжної компанії, або навіть за кордоном. Якщо іноземна мова до того ж менш популярна для вивчення, то оволодіти нею означає отримати унікальну навичку.

Такою є арабська мова за кордоном - мова ділового та туристичного світу. Безліч міжнародних контактів відбувається із залученням перекладачів з арабської. Арабські країни активно розвиваються, мають значний вплив на світову економіку, відкривають філії своїх підприємств по всьому світу. Знання арабської в наші дні все ще досить «екзотичні», а тому ще більш цінні.

Де вчити арабську мову

Вивчити арабську за кордоном можна в багатьох країнах, у тому числі європейських. Однак краще звернути увагу на курси в державах, де арабська - офіційна мова. Це Марокко, Йорданія, ОАЕ.

Арабська за кордоном дуже поширена в країнах Близького Сходу, Північної Африки та Азії. Тому має різні наріччя. Найбільш чистою від діалектів, традиційно, вважається арабська в Марокко і ОАЕ.

Якщо ви вирішили вивчати арабську за кордоном, необхідно знати, що існує безліч курсів цієї мови. Сучасні програми розраховані на всебічне навчання арабської. Викладачі готові навчати арабської як з нуля, так і для поглиблення отриманих раніше знань. Наприклад, є курси, спрямовані на вивчення ділової арабської. Такі програми обирають не лише студенти, а й підприємці.

Більшість курсів надають можливість не лише вчити арабську за кордоном, але і насолодитися незвичайною культурою та атмосферою арабських країн. Зазвичай програма містить і продумане дозвілля для учнів, а саме відвідування історичних пам'яток, візити до ресторанів з місцевою кухнею, в торгові центри міста.

Де вчити арабську мову, вирішувати вам. Кожен курс має свої переваги. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант!

Марокко (1 школа)
Sprachcaffe Languages PLUS, Rabat
Рабат, Résidence Bab Rouah, 4ème étage 214, Avenue Moulay Youssef, Rabat, Morocco
Від 140 EUR
Єгипет (1 школа)
International House Cairo
Каїр, 4 Mahmoud Azmy, Mit Akaba, Al Agouzah, Giza Governorate
Від 148 USD
ОАЕ (1 школа)
Speak Language Institute, Dubai
Дубай, Shop B01, Green Lakes S3, Cluster S, Jumeirah Lakes Towers
Від 286 USD

У яких країнах можна вивчати арабська мову

Єгипет (1 школа)
Марокко (1 школа)
ОАЕ (1 школа)

Середня: 3.5 (2 оцінок)
2020-06-18