Курси англійської мови в США

Курси англійської мови в США
Курси англійської мови в США400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/angliyska-mova-za-kordonom/ssha

Мовні курси в США - ідеальна відправна точка для тих, хто зацікавлений в отриманні вищої освіти в цій країні. Де ж як не в країні, де мова є офіційною, можна швидко опанувати як літературні, так і неформальні її аспекти (сленг), запам'ятати тонкощі формулювань і термінології? Після вступу абітурієнту продовжують навчальну візу. Це відкриває нові можливості не тільки в плані отримання освіти, але й в плані подорожей і знайомства з культурою.

Вивчення англійської в США має й інші переваги. Перш за все, це можливість отримати унікальні знання, досконало опанувати англійську, щоб потім мати змогу вільно використовувати її для спілкування. Це також можливість на власні очі побачити пам'ятки і мегаполіси однієї з найбільш розвинених країн світу. Досвід, який ви отримаєте за час навчання і проживання в США, залишиться з вами впродовж всього життя.

Поїздка буде неоціненною і в плані кар'єри: сьогодні кожна людина, яка претендує на високі посади, зобов'язана знати англійську мову. До того ж не варто забувати, де саме зосереджені головні офіси найвідоміших в світі компаній. Швидкоплинне спілкування зі співробітниками таких підприємств стане суттєвим доповненням до ваших професійних навичок.

Вивчення англійської у США: як організувати дозвілля на новому континенті?

Перше, з чим асоціюється США, - це Статуя Свободи. Але це не єдина пам'ятка Америки, яка гідна вашої уваги. У Сполучених Штатах є велика кількість національних парків, які дивують багатством флори і фауни. Тут можна побачити сюрреалістичні пейзажі відомого Гранд Каньйону і Долини Смерті, які часто фігурують у кінематографі. Ви можете насолодитися відвідуванням Ніагарського водоспаду, який знаходиться на кордоні США та Канади.

Правда, враховуйте, що відстані між пам'ятниками природи немаленькі, тому американці звикли подорожувати на автомобілях.

У головному мегаполісі США, Нью-Йорку, рекомендуємо відвідати Емпайр Стейт Білдінг. Забронюйте екскурсію і отримайте можливість піднятися на оглядовий майданчик, щоб побачити місто з 86 або 102 поверху. Не забудьте відвідати Центральний парк - зелений оазис міста.

У Лос-Анджелесі найпопулярнішим туристичним місцем вважається Алея Слави, де вам може пощастити зустріти світових зірок кінематографу (і не тільки). Якщо ви навідаєтесь до Вашингтону, то впритул зіштовхнетеся з Білим Домом - головною урядовою установою. Прагнете пригод і нічних веселощів? Тоді вирушайте до Лас-Вегасу - місця, де після 12 життя тільки починається.

А ще США - відмінний шопінг-напрямок: саме тут знаходять свої витоки чорні п'ятниці. Це унікальна можливість купити речі за мінімальними цінами і своїми очима побачити натовпи галасливих американських шопоголіків.

Сполучені Штати Америки - це держава, якій дійсно є, чим здивувати всіх і кожного.

Корисні факти для тих, хто планує вивчати англійську в США

 • Національна валюта - американський долар. Найбільша банкнота - 100 доларів.
 • Америка проходить через 6 часових поясів, тому годинник потрібно буде переводити залежно від штату перебування.
 • Магазини в основному працюють з понеділка по суботу з 9:30 до 18:00, великі торгові центри і універмаги - з 9:30 до 21:30, по неділях - з 12:00 до 17:00. Банки, зазвичай, відчинені з 9:00 до 15:00 з понеділка по п'ятницю. Іноді вони працюють до 18.00
 • Номер служби порятунку - 911
 • Чайові в США - це не просто норма, а обов'язкова частина походу до закладу. Готуйте 10-20% від рахунку, щоб віддячити офіціантам.
 • Куріння у громадських місцях і в приміщеннях заборонено в 60 містах. Обов'язково уточніть цю інформацію перед поїздкою.
 • У США НЕ працює метрична система. Температуру тут вимірюють у Фарінгейтах, вагу — в фунтах, об’єм — у пінтах, а відстань — в ярдах і милях.

Курси англійської в США - типи курсів

США вважається неофіційною столицею освіти в світі. Особливо у сфері природничих наук, медицини, а також фінансів і економіки. Курси англійської мови в США також вважаються дуже престижними, дають великі знання з предмету і часто стають першою сходинкою на шляху здобуття освіти в одному з університетів Америки.

Вивчення англійської в США - унікальна можливість познайомитися з культурою і середовищем найвпливовішої держави в світі, знайти тут нових друзів, зав'язати корисні ділові знайомства.

Мовні курси в США мають кілька базових напрямів:

 • підготовка до вступу в університети і здачі спеціальних іспитів;
 • отримання ґрунтовних знань граматики та писемності, розвиток розмовної мови, що допоможе організувати вам повноцінне і постійне спілкування з носіями мови у майбутньому;
 • отримання вузькоспеціалізованих знань з англійської - вивчення біологічної, хімічної, технічної англійської. З такими знаннями ви зможете вести наукову діяльність англійською мовою, писати і захищати роботи, співпрацювати з науковими центрами у будь-якій точці планети;
 • вивчення ділової англійської - для поліпшення якості ведення ділових переговорів і листування.

Школи Мапа

Берклі (1 школа)
Бостон (5 шкіл)
Вашингтон (1 школа)
Майамі (2 школи)
Нью-Йорк (6 шкіл)
Орландо (1 школа)
Сан-Дієго (5 шкіл)
Чикаго (1 школа)

Середня: 5 (5 оцінок)
2020-07-06