Курси англійської на Мальті

Курси англійської на Мальті
Курси англійської на Мальті400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/angliyska-mova-za-kordonom/malta

Мальта - це світ людей, які не поспішають, а отримують задоволення від життя. Такий погляд на речі дуже заразний, а головне - ефективний. Мальта навчить спокійному і філософському відношенню до перемог і програшів, що в майбутньому стане в нагоді при побудові ділового іміджу, а також для збереження логіки дій і спокою у будь-якій ситуації.

Ефективне вивчення іноземної мови у колі носіїв можна поєднати з екзотичним відпочинком і незвичайними враженнями. Англійська мова на Мальті - друга державна, що значно розширює сферу її використання. Тут англійською володіють всі та кожен, вона використовується у побуті та культурі країни. А значить, у будь-якого студента є прекрасна можливість практикувати свої розмовні навички не тільки під час занять, а й просто в магазині, кафе або під час культурного відпочинку.

Разом з тим вивчення англійської на Мальті будується за прикладом найсучасніших освітніх систем, що має на увазі серйозну базу знань. Школи англійської на Мальті пропонують як масштабну підготовку до вступу до престижних ВНЗ світу, так і вузькопрофільне вивчення англійської для застосування у бізнесі і повсякденному житті.

Вивчення англійської на Мальті: і нехай весь світ зачекає!

Мальта - мальовничий острів у Середземному морі. Це батьківщина розкішних курортів і незабутніх подорожей. Тут ви можете насолоджуватися чистою водою і пляжами, відвідувати ресторани і кафе, пробувати екзотичну кухню. І куди ж без спілкування з місцевими жителями?

Сліма, наприклад, улюблене місто молоді. Це відомий центр розваг і відпочинку. Торгові центри, нічні клуби, дискотеки і найяскравіша набережна з величезною кількістю кафе та ресторанів, де можна випити смачний коктейль, покуштувати місцевої їжі і завести багато нових знайомств. Люди ж старшого віку надають перевагу місту Сент-Полс-Бей. Пропозицій для відпочинку тут також досить, але потік людей помітно менший. Якщо ви любите спокійно полежати на пляжі під сонячними променями або почитати книгу за чашкою кави, Сент-Полс-Бей - ваше місто.

Острів'яни - відкриті і товариські люди, які звикли до іноземних туристів і самі зацікавлені у тому, щоб ті відчули себе «своїми» в новому мовному середовищі. Англійська мова на Мальті вчиться легко і без труднощів. Коли ви будете відвідувати місцеві неолітичні храми, то зможете вільно спілкуватися з туристами з різних країн, які приїжджають на острів протягом цілого року.

Корисна інформація для тих, хто планує вивчати англійську на Мальті

 • Грошова одиниця Мальти - євро. Мальтійські ліри повністю вилучені з обігу.
 • Часовий пояс за Гринвічем - +1.
 • Офіційні мови - мальтійська і англійська. Багато жителів Мальти володіють також французькою та італійською.
 • Сідаючи в автобус, не забудьте про те, що офіційної зупинкою тут є кінцева. Якщо ж ви хочете вийти десь по дорозі, то не забудьте попередити про це водія.
 • Важливе значення для цієї острівної держави мають поромні переправи між Мальтою, Гоцо і Коміно. Пороми курсують з 6.00-6.45 до 23.00. Інтервал між відправленнями складає 20 хвилин
 • Екстрені номери:
  • Поліція - 191
  • Швидка допомога - 196
  • Пожежна служба - 199
  • Довідкове бюро - 190
 • Магазини працюють з 9-10 ранку до 13:00. До 16:00 у країні сієста, після чого торгові точки працюють до 19:00. Врахуйте! Якщо на вулиці буде дуже гаряче, то магазини після сієсти можуть і не відчинитися. У вихідні дні більшість магазинів взагалі не працюють.

Курси англійської на Мальті - види курсів

Школи англійської мови на Мальті пропонують студентам різні види курсів:

 • стандартний та інтенсивний курси для підняття загального рівня знання мови;
 • курси ділової англійської;
 • підготовка до IELTS або здачі кембріджських іспитів - для студентів, які прагнуть підготуватися до складання міжнародних іспитів з англійської мови.

Який би курс ви не обрали, можете бути певненими, що уроки проводитимуть носії мови і висококваліфіковані фахівці, які мають роки практики у сфері викладання англійської іноземним студентам.

Навчання англійській на Мальті відкриває двері у майбутню кар'єру, так як дає можливість вільно розмовляти іноземною мовою вже після закінчення курсів. Ви швидко звикнете і почнете отримувати задоволення від перебування на території острівної держави. Курси англійської на Мальті розраховані на студентів різного віку, з різним рівнем знання мови.

Вивчення англійської на Мальті - прекрасний шанс змінити своє життя, отримати нові знання, незабутні враження, зав'язати знайомства і зробити крок до розвитку своєї кар'єри.

Школи Мапа

Валлетта (1 школа)
Гоцо (2 школи)
Суїкі (1 школа)
Сліма (2 школи)

Середня: 5 (2 оцінок)
2019-11-12