Курси англійської та французької в Канаді

Курси англійської та французької в Канаді
Курси англійської та французької в Канаді400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/angliyska-mova-za-kordonom/kanada

Англійська мова в Канаді - одна з двох державних. Тому кожна людина, що потрапляє в цю країну, мимоволі покращує свої знання англійської, адже постійно знаходиться у мовному середовищі, спілкується з місцевими жителями. Вивчення англійської в Канаді незмінно супроводжується вивченням країни і приємними подорожами. Канадці дуже доброзичливі і відкриті люди, які готові особисто показати вам всі визначні пам'ятки їхньої країни, пригостити домашніми стравами та розповісти щось з історії своєї родини. Знайшовши друзів в Канаді, ви матимете їх на все життя.

 

Про унікальність Канади можна розповідати нескінченно. Хоча туристів у Канаді і багато, вулиці навіть найбільших міст не будуть переповнені. Це підтверджує той факт, що за розмірами площі на світовому рівні Канада поступається тільки Росії, а населення країни при цьому до восьми разів поступається США. Незважаючи на швидке економічне зростання і, як результат, модернізацію країни, за красою природи мало яка країна зрівняється з Канадою. Напевно, це одна з головних переваг Канади. Чого тільки вартий Ніагарський Водоспад в Онтаріо та вражаючі безперервні звуки води, що стрімко стікає по скелях! Якщо зазирнути на захід Канади, то ви потрапите у неповторні закутки природи Скелястих Гір. У вас з'явиться можливість відвідати мальовничі заповідники країни: Вуд-Баффало, Джаспер, Банф та інші. А якщо ви потрапите до Канади в літній сезон, то зможете відправитися на риболовлю до озера Мейлін або влаштувати пікнік біля одного з найкрасивіших озер планети - Морейн. Крім національних парків, Канада також багата і культурними парками, такими як Хай-Парк в Торонто або Парк Стенлі у Ванкувері.

Сама Канада досить велика і описати всі її дива за один раз неможливо, як і вивчити їх за одну поїздку. Однак є міста, найбільш популярні серед туристів, пам'ятки яких в сукупності є візитною карткою країни. Мова йде про Оттаву, Торонто, Ванкувер, Монреаль і Калгарі. У кожного міста є унікальна риса, дізнавшись про яку, ви станете на крок ближчими до культури країни в цілому.

 

Вивчення англійської у Канаді: міська урбаністика VS Greenpeace

Оттава, як і будь-яка столиця, приховує серед своїх вуличок чимало цікавих музеїв і галерей. Насамперед зі списку варто виділити Національну Галерею Канади. Вона була заснована ще у 1880 році. За час свого існування пам'ятка кілька разів змінювала локацію і врешті-решт розташувалася на центральній площі міста. Експозиції галереї складаються переважно з робіт канадських художників, скульпторів і фотографів, таких як Емілі Карр і Моріс Каллен, але можна тут поглянути й на шедеври американських, європейських і російських авторів як, наприклад, Густав Клімт або Любов Попова. Біля будівлі музею розміщена величезна бронзова статуя павука. Згідно зі словами автора скульптури, Луїзи Буржуа, витвір мистецтва присвячений її матері, з якою дівчина мала близькі і теплі відносини. А образ павука - символ доброти й опіки.

 

Також ви можете відвідати Канадський Військовий Музей, Канадський Музей Історії, Музей Авіації та Космосу і Музей Сучасній Фотографії. Для тих, хто хоче поринути в історію столиці, в центрі знаходиться Музей Байтаун. Це невелика за розміром і порівняно стара будівля наповнена фотографіями, макетами та розповідями про те, як звичайне селище, в якому в основному жили представники робочого класу, стало серцем Канади. Назва самого музею походить від колишньої назви міста: Байтаун.

Яскравий доказ модернізації Канади - це Торонто, яке часто порівнюють з Нью-Йорком через величезну кількість сучасних скляних хмарочосів. Серед них важко не помітити Сі-Ен Тауер - популярну пам’ятку міста. Висота будівлі складає 553 метри, що дало їй змогу ввійти до десятки найвищих споруд світу.

 

Торонто буквально всіяне пам'ятками. Тут знаходиться чимало музеїв, таких як Королівський Музей Онтаріо і Музей Гардінера, який зберігає велику колекцію керамічних і фарфорових виробів різних часів і культур. З природних пам'яток слід подивитися на Острівний Парк Торонто, Парк Шервуд або Хай-Парк, про який вже йшлося раніше. Торонто залишиться у вашій пам’яті як сучасним, динамічним і одночасно зеленим містом.

 

На південному заході країни, у провінції Британська Колумбія, розташувався Ванкувер - батьківщина всім відомої організації Грінпіс. Жителі Ванкувера дбайливо ставляться до природи, що має позитивний вплив на зовнішній вигляд міста: численні зелені парки засліплюють своєю чистотою і яскравими барвами, а багата фауна свідчить про те, що за нею добре стежать. Проте місто наповнене всілякими розвагами і нітрохи не поступається Торонто або Оттаві. Потрапивши до Ванкувера в певний період, ви зможете відвідати фестиваль Салютів, Різдвяних Вогнів, човнів-драконів тощо. З музеїв можна виділити музей антропології, морський музей, Космічний Центр ім. Макміллана і Сторіум. Неподалік від самого міста розташований популярний лижний курорт Уїстлер-Блеккомб.

 

Що додати до всіх вищеописаних переваг? Ванкувер вважається одним з найбезпечніших міст у світі, а також входить до списку найзеленіших на планеті.

 

Корисні поради для тих, хто планує вивчати англійську мову в Канаді

  • Національною валютою Канади є канадський долар.

  • Потрібна допомога поліції, служби пожежної охорони, швидкої допомоги - телефонуйте 911. У районах, де така система не діє, слід набрати 0 і викликати необхідну службу через оператора.

  • Основні мови країни - англійська та французька.

  • Магазини працюють з понеділка по суботу з 10.00 до 18.00. Великі торгові центри працюють до 21.00.

  • Якщо сума вашої покупки перевищує 25 канадських доларів, то діставайте паперові купюри. Копійками “настільки значні” суми не приймаються. Таке рішення було прийняте на законодавчому рівні у 1985 році.

  • Starbucks в Канаді не користується попитом, тому що в країні є своя мережа закладів - Tim Hortons. Тому якщо ви хочете відчути колорит країни - йдіть за кавою і пончиками саме туди.

  • Оптимальним варіантом для переміщення по країні є автомобіль, оскільки шосе  в Канаді безкоштовні, а сама мережа автомобільних доріг досить щільна. Для прогулянок містом мандрівники також можуть орендувати велосипеди.

 

Вивчення англійської у Канаді - типи курсів

Курси англійської в Канаді чітко діляться за складністю та обсягом знань - залежно від мети навчання.

Загальний курс англійської в Канаді - це базовий курс, який познайомить вас з основними правилами мови, а також допоможе оволодіти розмовною мовою й отримати непоганий словниковий запас, якого буде достатньо для вільного спілкування.

Спеціалізований курс англійської в Канаді - вивчення англійської в рамках конкретної дисципліни, наприклад, фізики, цінних паперів або туризму. Після закінчення такого курсу ви зможете займатися науковою або підприємницькою діяльністю, вільно використовувати всю англійську термінологію у рамках цього предмету.

Підготовка до здачі міжнародних іспитів, наприклад, IELTS чи TOEFL. Якщо вивчати англійську мову в Канаді, ви отримаєте очевидні переваги у швидкості засвоєння нових слів і правил завдяки англомовному середовищу. Крім того, цілеспрямована підготовка до здачі іспитів практично гарантує успішний результат.

Підготовка до вступу до університетів Канади. Англійська в Канаді - основна мова викладання у ВНЗ. Шанси на вступ підвищуються разом із покращенням мовних знань. Курси англійської в Канаді часто орієнтовані на майбутніх абітурієнтів канадських університетів.

Паралельно ви зможете вивчити французьку в Канаді. Адже це друга державна мова і нею розмовляє значна частина місцевого населення. Таким чином, ви повернетеся зі знаннями не однієї, а двох іноземних мов!

 

Школи Мапа

Ванкувер (7 шкіл)
Вікторія (1 школа)
Калгарі (1 школа)
Монреаль (3 школи)
Оттава (1 школа)
Торонто (6 шкіл)

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-10-30