Курси англійської мови в Ірландії

Курси англійської мови в Ірландії
Курси англійської мови в Ірландії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/angliyska-mova-za-kordonom/irlandiya

Ірландія - одне з найпопулярніших місць для отримання класичної європейської освіти. На відміну від інших європейський країн, в Ірландії більш демократичні ціни як на навчання, так і на проживання. У всьому іншому освітні системи подібні до британських за всіма параметрами: глибині подачі матеріалу, обсягом отриманих знань та престижності.

Англійська в Ірландії - основна мова спілкування. Потрапляючи в цю країну, ви відразу занурюєтесь у справжнє англійське середовище, де мова засвоюється дуже швидко. Постійне спілкування з носіями мови формує правильну вимову і значно розширює словниковий запас, наповнюючи його сучасними мовними зворотами та словоформами.

Що подивитися

Дивно, але кількість туристів, які щорічно навідуються до цієї відносно невеликої країни «з огидним кліматом», у півтора рази перевищує населення держави. І не тільки паби та знаменитий Гіннес ваблять гостей на батьківщину Оскара Уайльда.

При згадці про Ірландію у пам'яті неодмінно виникають просторі зелені схили, що розкинулися на далекі далі до самого горизонту. Якщо ви пошановувач таких краєвидів, то рекомендуємо відвідати мис Mizen head - найпівденніший куточок країни. З одного боку відкривається вражаючий вид на неприступне море, з іншого - на трав'янисто-дерев'янисті земні гладі. Крім неповторної флори, радує погляд і різноманітність фауни: кити, тюлені, дельфіни. Не гарантуємо, що вдасться їх усіх побачити, але на сторожі бути варто. Подивитися на гірські ліси можна також в районі пагорбів Брей Хед і Тара. Якщо ж вас більше приваблюють голі скелі, то знайдіть час з'їздити до скель Мохер: восьмикілометрова прямовисна «стіна», що огинає морські безодні. Фанати поттеріани повинні впізнати це місце, адже десь тут, між скелями, був захований один з горокраксів.

Розповідаючи про цікаві місця Ірландії, не можна забувати і про неповторну архітектуру. Візитна картка країни - Трініті-коледж - розташований в столиці держави, в Дубліні. Не зробити фото під знаменитою арочкою, яка увінчана куполом з хрестом, справжнісінький злочин! І якщо ми вже заговорили про Дублін, то не можна обділити увагою і міст Семюела Беккета, який збудований у формі арфи (символ Ірландії ще з 13 століття, який прикрашає герб країни). Цікаво, що автори проекту - компанія Graham Hollandia Joint Venture, яка відома світовій громадськості як творець знаменитого London Eye. Арфа оснащена обертовим механізмом, який дозволяє їй здійснювати поворот на 90 градусів.

Якщо трохи віддалитися від столиці, то можна зробити захоплюючий тур середньовічними замками. Більшість з них добре збереглася, а тому туристи з величезним задоволенням блукають сирими коридорами, уявляючи себе жителями минулих століть. У список можна внести замки Мелахайд, Слейн, Трім, рок-оф-Кашел, Гленвех, Онанер, Сордз і багато інших.

І як же без відвідування Музею пива Guinness? Знаходиться він зразу біля самої пивоварні, де вже довгі роки майстри своєї справи варять знаменитий темний напій. Перший поверх облаштований під магазинчик з сувенірами. На другому - можна ознайомитися з обладнанням для пивоваріння і навіть посмикати за всякі важелі. Трохи вище - добірки рекламних плакатів і колекція пляшок різних років. А з даху відкривається чудовий вид на столицю.

Що спробувати

Почнемо зі сніданку. Обов'язково доповніть його сконами - традиційними булочками, ніжності яким додає вершкове масло в складі. Іноді їх доповнюють сухофруктами, а іноді залишають прісними і мажуть зверху маслечком.

На обід вам обов'язково запропонують страви з картоплі. Дуже вже люблять цей овоч у цій країні. З нього роблять boxty - картопляні млинці, champ - пюре з додаванням зелені, або colcannon - картопельку з білокачанною капустою.

Ще одна популярна страва - запечені печериці, фаршировані різними травами і цибулею. Ресторани нерідко експериментують з інгредієнтами, тому можете пошукати начинку за своїм смаком.

Думаємо, ви не поїдете з Ірландії без кількох келихів Гіннеса. Доповніть його однойменним тортиком. Для приготування десерту змішують масло, какао і пиво. А хто любить більш міцні напої - замовте Irish Coffee: до його складу входить віскі.

Корисні факти для тих, хто планує вивчати англійську в Ірландії

  1. Часовий пояс - UTC +1 в зимовий час і UTC +0 при переході на літній.
  2. Обов'язково візьміть з собою адаптер для розеток (на тип G).
  3. Пішоходи та водії! В Ірландії лівосторонній рух, будьте уважні.
  4. Якщо ж ви надаєте перевагу користуванню громадським транспортом, то не забувайте, що для зупинки автобуса потрібно обов'язково махнути рукою (навіть, якщо ви стоїте на офіційній зупинці). В іншому випадку водій просто проїде повз.
  5. Взимку в Ірландії дуже короткий світловий день: з 8 ранку до 16 вечора.
  6. Якщо ви плануєте затриматися в Ірландії, придбайте Heritage Card. Вона надає безкоштовний вхід в більш ніж 75 популярних туристичних об'єктів країни. Ціна - 40 євро.
  7. Візьміть з собою як теплий, так і легкий одяг. Погода в Ірландії вкрай непередбачувана і може змінитися в одну мить.
  8. Номери в екстрених ситуаціях - 112 або 999.

Школи Мапа

Голуей (1 школа)
Дублін (6 шкіл)
Корк (1 школа)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-07-11