Курси англійської мови в Австралії

Курси англійської мови в Австралії
Курси англійської мови в Австралії400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/angliyska-mova-za-kordonom/avstraliya

Навчання в Австралії

Які асоціації викликає одне слово «Австралія»? Барвиста природа, океан, серфінг, високі технології і, звичайно, чудова освіта. Навчання в Австралії вважають дуже престижним, особливо в галузях науки, технологій та мов.

Якщо ви хочете ближче познайомитися з цим незвичайним континентом, ліпше пізнати його культуру, отримати незабутні враження і заодно досконало засвоїти англійську мову - вам необхідно записатися на мовні курси в Австралії.

Навчання англійській мові в Австралії відразу дає ефект - адже вам потрібно буде крутитися серед автентичного мовного середовища, спілкуватися з місцевими жителями та іншими студентами англійською. Занурення в мовне середовище грає вирішальну роль в освоєнні розмовної мови, дарує свободу спілкування без непевності та сором'язливості.

Мовні курси в Австралії

Вивчення англійської мови в цій країні проводиться за допомогою найсучасніших освітніх програм. Курси англійської в Австралії бувають різного напрямку, обсягу і тривалості. Ви можете обрати короткий курс на кілька тижнів, під час якого зможете не тільки отримати знання, а й побувати на багатьох екскурсіях, вивчити місто, в якому будете жити. Мовні школи розташовані в Сіднеї, Кернсі, Брісбені та інших містах.

Інші курси англійської мови в Австралії передбачають річне навчання. До речі, більшість шкіл лояльно ставиться до підробітків студентів. Деякі навчальні візи дозволяють працевлаштування з тринадцятого тижня перебування на континенті. Як правило, це виключно часткова зайнятість - не більше двадцяти годин на тиждень.

Існують також літні курси англійської в Австралії. За кілька місяців можна значно вдосконалити свій рівень англійської та при цьому встигнути насолодитися австралійським літом, навчитися серфінгу і завести нових друзів.

Для бажаючих навчатися в австралійському університеті передбачені спеціальні мовні курси, які готують до здачі IELTS. Також існують курси, спрямовані на підготовку до здачі інших міжнародних стандартів.

Навчання в Австралії подарує вам багато нового досвіду і друзів, розширить кругозір, допоможе розмовляти англійською мовою  досконало.

Школи Мапа

Брісбен (3 школи)
Голд-Кост (2 школи)
Мельбурн (3 школи)
Сідней (4 школи)

Середня: 5 (1 оцінка)
2020-11-06