Мовний курс для академічних цілей

Мовний курс для академічних цілей
Мовний курс для академічних цілей 400600
Larisa Neklyudovaул. Льва Толстого 25, Киев, Украина 01032+38 044 5011287+38 067 3507330+38 093 7781195
Study Advisor150250
https://studyadvisor.ua/akademichniy-tip-kursu

Якщо ви плануєте навчання в зарубіжних коледжах або університетах, вам, безумовно, знадобиться знання мови, якою будуть проходити заняття, при чому це не розмовна англійська, німецька, французька або інша мова. З метою комфортного перебування за кордоном, а також для удосконалення своїх мовних навичок вам підійде тривалий мовний курс, після закінчення якого можна приступити до програми з підготовки до університету.

Для навчання за кордоном вам буде потрібна мова з академічної точки зору і ряд певних навичок, таких як конспектування, академічна письмова й усна мова, ведення дебатів, підготовка презентацій, аналіз матеріалу й безліч інших.

Залежно від сфери подальшого використання мови і спеціальності, ви зможете вибрати саме ту галузь, яка вам буде необхідна в майбутньому, наприклад, гуманітарні науки, природознавство, математика, мистецтво та ін. У такому випадку основна програма курсу не змінюється, до нього додається кілька факультативних занять на тиждень на обрану вами тематику.

У деяких школах тривалість мовної програми для академічних цілей може становити від 1-го тижня до року, при цьому кількість тижнів, а також інтенсивність навчання вибираєте ви. В інших школах курси тривають семестр або кілька семестрів, кожен з яких становить певну кількість тижнів, що встановлюється школою. При виборі тривалості навчання, як правило, враховується поточний рівень знань іноземної мови, а також цільовий рівень, який ви хочете досягти за допомогою такого курсу.

Багато мовних центрів пропонують включати в академічний курс програму підготовки до IELTS, TOEFL та інших іспитів, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою. Такий варіант навчання дозволить скоротити часові витрати на окрему підготовку до здачі необхідних для вас тестів.

Ще однією перевагою академічних курсів є те, що у багатьох мовних шкіл є список партнерських коледжів і університетів, куди буде простіше поступити після закінчення такого курсу, оскільки вам не потрібно здавати іспити.

 
 

Середня: 5 (1 оцінка)
2019-06-27